Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Gurbetteki Taşköprülüler iftarda buluştu

Gurbetteki Taşköprülüler iftarda buluştu
  • 01.07.2015
  • 934 kez okundu
Reklam

Gurbetteki Taşköprülüler iftarda buluştu

İstanbul’da faaliyet gösteren Taşköprülüler Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar bu yıl Bağcılar Ekol Düğün Salonları’nda muhteşem bir kalabalıkla yapıldı.

Programa  İçişleri ve Çalışma Sosyal Güvenlik Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Av. Halil Uluay, CHP İstanbul eski İl Başkanı Muhittin Tığlı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşaviri hemşehrimiz İlyas Yılmaz, CHP Başakşehir İlçe Başkanı Şemsettin Işık, CHP Bağcılar Yönetimi, Saadet Partisi Bağcılar İlçe Başkanı Şakir Şahin ve Yönetimi, Taşimder Yönetim Kurulu, Akra Fm Genel Müdürü Naim Güleç, Fuzulev Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan, Taşköprü Birleşik Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Bilgin, Bahçelievler Belediye Meclis üyesi Veli Sarıkaya, Tes-İş Sendikası İstanbul 2. nolu Şube Müdürü Çetin Duman, Amasya Dernek Başkanı Turan Sayan ve İsmet Abacı, Kas-Der-Fed’den Hüseyin Aydın, Kırklareli Spor Antrenörü Abdurrahman Güneş, Küre Dernek eski Başkanı Salim Demirci, İşkur Bölge Müdürü Cihan Kapucu, Kasder Güngören Şube Başkanı Murat Kabaoğlu, Pirahamitli, İmamoğlu, Derekaraağaç, Dağböleren, Kirazcık, Inceöz, Badembekdemir, Hocaköyü, Orta, Şehirören, Omarköyü, Germeç ve Çiftlik köy dernek başkanları, yönetim ve dernek üyeleri 2 katlı Salonu tıka basa doldurdu.

BİRLİKTE RAHMET AYRILIKTA AZAP VARDIR

Dernek Başkanı Ertuğrul Köse; Gurbette yaşayan Hemşehrilerimizin Birlik beraberliğine çok önem verdiklerini bu bağlamda muhtelif programlar yaptıklarını ve kendilerini yalnız bırakmayan hemşehrilerine teşekkür etti. Mübarek Ramazan ayının rahmetinde yararlanmak için birarada olduklarını belirterek gayelerinin  Allah rızası için faaliyetler yapmak olduğun ve her geçen gün Üyelerinin daha çoğaldığını, Tabela derneği değil Hizmet eden ve devamlı faaliyet yapan, çalışan üreten bir dernek olduğunu ve Derneklerin tek siyasi partisi olmaz prensibiyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hangi partiden olursa olsun Siyasetin içinde olan hemşehrilerini programlarına davet ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini belirtti. İftar Programı’nda Geceye Katılan  İstanbul milletvekili Murat Başesgioğlu, Halil Uluay ve Muhittin TIĞLI birer konuşma yapıp; Hemşehrilerinin mübarek Ramazan aylarını tebrik ederek, birlik beraberliğin önemine dikkat çektiler. Bu amaçla Çok güzel programlar yapan Taşköprülüler Derneği’ni kutladıklarını ve her zaman Yanlarında olacaklarını belirterek, İstanbul’da yaşayan Taşköprülüleri derneklerine destek vermeye davet ettiler.

 

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ