Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,77 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,45 / Satış: 6,47

Demir ve Karakuş’a veda yemeği

Demir ve Karakuş’a veda yemeği
  • 05.08.2015
  • 1.814 kez okundu
Reklam

Demir ve Karakuş’a veda yemeği

 

Taşköprü Kaymakamlığı, ilçemizde Vergi Dairesi müdürü görev yaptıktan sonra Giresun vergi Dairesi müdürü olarak atanan Celal Demir ve ilçemizde toplum sağlığı merkezinde görev yapan Doktor Emre Karakuş’un Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak gitmesi sebebiyle veda programı tertip etti.

Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programda verilen yemeğin ardından programa katılan Belediye Başkan Vekili Ceyhun Çorbacı, Celal Demir ve Emre Karakuş’a Taşköprülülerin gönlünde büyük yer ettiğini belirterek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Çorbacı, daha sonra Celal Demir ve Emre Karakuş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Daha sonra ise Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, ülkemizin Celal Demir ve Emre Karakuş gibi işini seven ve görevini layıkıyla yapan insanlara ihtiyacı olduğunu belirterek beraber çalıştıkları süre zarfında Celal demir’in azminden babacan duruşundan ve yaptığı hizmetlerden dolayı takdir ettiğini Doktor Emre Karakuş’un da kendisine bir kardeş gibi gördüğünü ve kardeş gibi sevdiğini söyleyerek Celal Demir’e ve Emre Karakuş’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek ardından da başarı belgesi, plaket ve hediye takdim etti.

Duygulu anların yaşandığı programda Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, Taşköprü’yü ve Taşköprülüleri kendi memleketi gibi sevdiğini belirtti. Demir, daha sonra gözyaşlarını tutamadı.

Ardından söz alan Emre Karakuş ise Taşköprü’deki görev süresince çok güzel dostluklar edindiğini ve oldukça duygu dolu bir an yaşadığını belirterek Taşköprü’nün ve Taşköprülülerin her zaman kendisinde farklı bir yeri olacağını uzmanlık eğitimi bittikten sonra tekrar Taşköprü’ye dönmek istediğini söyledi.

Programa Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Çorbacı, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ