Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

MHP İlçe Başkanı İsmail Berber’den iktidara eleştiri

MHP İlçe Başkanı İsmail Berber’den iktidara eleştiri
  • 09.10.2015
  • 909 kez okundu
Reklam

MHP İlçe Başkanı İsmail Berber’den iktidara eleştiri

 

MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Berber yaptığı açıklamada; “Değerli Taşköprü’lüler; Bugün bu basın açıklamamızda keşke işsiz gençlerimiz için açılmış özel sektör fabrikası için teşekkür ediyor olsaydık. 1 Kasım seçimleri arifesinde ilçemizde çeşitli kurumlarda taşeron firmalarda çalışan geçici işçileri, iktidar sahipleri kendi görüşü dışındaki askeri ücretli çalışan insanlarımızı işten çıkarma tehdidinde bulunmaktadırlar, bu olaylar geçtiğimiz günlerde başka kurumlarda tehditten öte çıkarma ile de sonuçlanmıştır.

İktidar sahipleri sizin asıl göreviniz işsiz gençlere iş sahası açmak değil mi? Çalışanı çıkarıp kendi yakınlarınızı koymakla acaba işsizlik ilçemizde azaldı mı? Sizler parti seçim beyannamenizde hep mazlumun yanında olduğunuzu, dua almak için siyaset yaptığınızı söylemektesiniz, bu söylemlerin ilçemizde icraata yansımadığını son günlerde görmekteyiz, oğlu asker ocağında olan askeri ücretliyi işten çıkarmakla duamı alırsınız, yokla başka bir şey mi alırsınız, onu aziz milletimizin takdirine bırakıyoruz. Konu kişiler çalıştığı işyerinde hiçbir sorunu olmayan ve işinde sorunsuz görev yapan işinin insanları olduklarını biliyoruz.

Herkesin bir birini tanıdığı ilçemizde insanları ötekileştirmek, kutuplaştırmak, sabır taşını zorlamak hiç kimseye fayda sağlamaz. Geçmişte hakkıyla siyaset yapmış insanlarımız namı ile anılırlar, Allah her siyasetçiye güzel yaptığı işlerle anılmayı nasip etsin.

İlçe teşkilatımız olarak siyasi görüşü ne olursa olsun her mağdur insanımızın yanında olduğumuzu beyan ederiz. Haksızlık karşısında susan dil de olmayacağız.

Deriz ki;

Zalimlerin zulmü uzun sürmez, haksızlık yapan yaptığı haksızlığın karşılığını da bu dünyada inşallah görür. Ha güzel yapılanların da mükâfatını da elbette Yüce Rabbim verir.

Makamlar, mevkiiler hiç kimseye baki ve kalıcı değildir.

7 Haziran seçimleri öncesi orman işletme önünde mevsimlik işçilere, 7 Haziran seçimleri sonrası sizlere kadro sözümüz olsun diyerek kandırma politikaları neticesi bu gün mağdur olan o günün işçileridir.

Bu bağlamda son sözümüz yapılan bu haksız müdahalelere sessiz kalmayacağımızı 1 Kasımda Aziz Milletimize ve Yüce Allaha havale ettiğimizi saygıyla kamuoyuna duyururuz.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ