Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

Taşköprü Kızılay’dan YBO’ya, özel eğitim sınıfı katkısı

Taşköprü Kızılay’dan YBO’ya, özel eğitim sınıfı katkısı
  • 21.10.2015
  • 1.366 kez okundu

Taşköprü Kızılay’dan YBO’ya, özel eğitim sınıfı katkısı

Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi, Taşköprü Yatılı Bölge Ortaokulu’nda ihtiyaç duyulan Özel Eğitim Sınıfı’nın baştan sona yeniden tefrişatını yaparak öğrencilerin hizmetine sundu.

Taşköprü Kızılay Başkanı Hüseyin Seven’in katkılarıyla Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Okyay Biçer tarafından tefrişatı karşılanan Özel Eğitim Sınıfı, özel okulları aratmayacak düzeyde modern bir hale getirilerek Taşköprü YBO’daki özel eğitim alan öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Taşköprü Şube Başkanı Hüseyin Seven, eğitime her anlamda ellerinden gelen desteği vermeye gayret gösterdiklerini ve yaptıkları görüşmeler sonucu eksil olarak gördükleri Taşköprü YBO’daki özel eğitim sınıfının yapımı konusunda Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Okyay Biçer’e konuyu ilettiklerini ve kendisinin bu konuya oldukça müspet bakması sonucu YBO’ya yakışan bir özel eğitim sınıfını kazandırdıklarını ifade etti.

Seven ayrıca bu konuda desteklerini esirgemeyen Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Okyay Biçer’e sonsuz şükranlarını sunduğunu kaydetti.

Taşköprü YBO Müdür Baş Yardımcısı Şuayip Şimşek’te her alanda kendilerine büyük destek veren Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven’e ve Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Okyay Biçer’e okullarına katkılarından dolayı tüm öğrenci ve öğretmen arkadaşları adına teşekkür etti.

Haber: Emre ÖZKAN

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ