Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Arslan, Avrasya Maratonu’nda Taşköprü sarımsağı dağıttı

Arslan, Avrasya Maratonu’nda Taşköprü sarımsağı dağıttı
  • 20.11.2015
  • 1.072 kez okundu
Reklam

Arslan, Avrasya Maratonu’nda Taşköprü sarımsağı dağıttı

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) İstanbul’da yaşayan Kastamonuluları örgütleyerek geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen 37.Vodafone Avrasya Maratonu’na Kastamonuluların yoğun katılımını sağladı.

Kasder’in organizasyonu katılarak katkı sağlayan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kasder Genel Başkanı Latife Çilingiroğlu ile birlikte İstanbullulara filelenmiş 15 bin adet sarımsak dağıttı.

Kasder öncülüğünde “Şerife Bacının Torunları Sağlıklı Yaşam için yürüyor” sloganı ile Avrasya Maratonunun bu seneki “Kadına Şiddete Hayır” temasına uygun Kastamonulu Şerife Bacı ve sağlıklı yaşamın anahtarı Taşköprü Sarımsağı sloganı

oldu.

  1. Vodafone Avrasya Maratonu için binlerce Kastamonulu start alanında Kastamonu Spor ve arkasında 37 yazan formalar giyerek toplandı.

Halk yürüyüşünde halkı selamlayan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Kadir TOPBAŞ ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Kastamonu Spor Forması, Çekme Helva ve Taşköprü Sarımsağı hediye edildi.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, İstanbul’daki Kastamonuluların birlik ve beraberlik noktası olan Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER)’nin öncülüğünde İstanbul’da yaşayan Kastamonuluların 37.’si düzenlenen Avrasya Maratonu’na katıldığını ve etkinliği Taşköprü Belediyesi olarak üreticisinin Beyaz Altın diye taçlandırdığı Taşköprü sarımsağını İstanbullulara dağıttıklarını ifade etti.

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ