Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Taşköprü halkı “Beyaz Masa” hizmetini sevdi

Taşköprü halkı “Beyaz Masa” hizmetini sevdi
  • 20.11.2015
  • 1.094 kez okundu
Reklam

Taşköprü halkı “Beyaz Masa” hizmetini sevdi

Taşköprü Belediyesi’nin 2013 yılında ilimizde bir ilk olarak hayata geçirdiği ücretsiz “Alo 153 Beyaz Masa” hizmeti Taşköprülülere büyük kolaylık sağlıyor.

Vatandaşlar belediye ile ilgili her türlü gördüğü sorun ve istekleri için kolaylıkla “Alo 153” hattını arayarak taleplerini iletebilmekte, isteyenler ise www.taskopru.bel.tr adresindeki Beyaz Masa linkinden talep ve isteklerini rahatlıkla yetkililere ulaştırabilmekte.

Bugüne kadar internet üzerinden binin üzerinde istek ve öneride bulunulmuş ve bu vatandaşların talebi kısa sürede karşılandıktan sonra kendilerine mail yada telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.

Alo 153 hattına ise aylık yaklaşık 300 başvuru olurken talepleri kısa bir süre içerisinde yerine getirildiği kaydedildi.

Ayrıca Beyaz Masa Hizmetleri kapsamında şuan için 54 bakıma muhtaç aileye “Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti” verilmekte olup yapılan her türlü temizlik malzemesi de belediye tarafından karşılanıyor.

Konuyla ilgili konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sosyal Belediyecilik anlayışı ile 2013 yılında başlattıkları Beyaz Masa uygulamasının ilçe halkı tarafından büyük kabul gördüğünü ve vatandaşın istek ve taleplerinin bu sayede daha hızlı çözüme kavuştuğunu ve bundan mutluluk duyduklarını belirtti.

Haber: Mehmet TUĞCU

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ