Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,77 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,46 / Satış: 9,49

En anlamlı karne!

En anlamlı karne!
  • 22.01.2016
  • 2.586 kez okundu

Doğuştan engelli Özlem’in karne sevinci

En anlamlı karne!

Ülke genelinde olduğu gibi Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde de öğrenciler karne heyecanı yaşarken, 6 senedir evde Engelli Özel Eğitim Hizmeti alan doğuştan Serebral palsi (Beyin felci), hastası olan Özlem Buse Şahin’e karnesi evinde verildi.

Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun’un karnesini verdiği küçük Özlem’in yaşadığı mutluluk ise herkesi sevindirdi.

Kaymakam Coşkun, engelli bireylerin toplumuzun bir parçası olduğunu unutmamalıyız diyerek 6 senedir evine gelerek Özlem’e eğitim veren Özel Eğitim Öğretmeni Yakup Kesayak’a ve Özlem’in ailesine teşekkür etti.

Her zaman engelli bireylerin ve ailelerinin de yanında olduklarını belirten Kaymakam Coşkun, Özlem’e karnesini ve aldığı Teşekkür Belgesini takdim ederek azminden dolayı tebrik etti.

Özellikle öğretmenini ve karşısında ilçe kaymakamını gördüğüne sevinen Özlem ise konuşamasa da hal ve hareketleriyle yaşadığı mutluluğu herkese aktardı.

Anne Selma Şahin’de, Özlem’e böyle bir mutluluk yaşattıklarından dolayı Kaymakam Coşkun’a ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kaymakam Coşkun’a, ziyareti sırasında İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Serkan Fırat, Özlem’in kayıtlı olduğu Atatürk Ortaokulu Müdürü Fatih Haliloğlu ve öğretmeni Yakup Kesayak eşlik etti.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ