Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

TAŞ-DER Bağcılar’da açılışa hazırlanıyor

TAŞ-DER Bağcılar’da açılışa hazırlanıyor
  • 15.04.2016
  • 1.139 kez okundu
Reklam

TAŞ-DER Bağcılar’da açılışa hazırlanıyor

Taşköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TAŞ-DER), İstanbul’un Bağcılar semtinde hizmet vermeye hazırlanıyor.

Aslen Taşköprülü olan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde İdare Amir olan Halil Korkmaz’ın başkanlığını üsteleneceği Taşköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 24 Nisan Pazar günü saat:14.00’de Bağcılar semti Fatih Mahallesi Fidan Sokak No:65’de hizmet vermeye başlayacak. Dernek Başkanı Halil Korkmaz, gurbette yaşayan tüm Taşköprülüleri birlik ve beraberlik çatısı altında toplanabilecekleri bir STK rolü üstlenmek amacıyla yola çıktılarını ve bu yolda bir başlangıç olarak tüm hemşerilerini açılışlarına beklediklerini kaydetti.

Gurbet ile sıla arasında bir köprü vazifesi üstleneceklerini belirten Korkmaz, tüm hemşerilerine kapılarının her zaman sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Açılış öncesi dernek merkezini ziyaret eden Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da İstanbul’un yoğun iş temposu arasında memleket sevdası ile hareket eden hemşerilerinin olmasından büyük mutluluk duyduğunu belirterek Dernek Başkanı Korkmaz başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

-Dernek Yönetim Kurulu-

Derneğin yönetim kurulu ise Halil Korkmaz, Murat Bakır, Fatih Sezgin, Şevket Akduman, Mehmet Erol, Zafer Aydın, Mehmet Yaman, Cengiz Erdem, Mustafa Kılıç, Aydın Atçı ve Veysel Uysal’dan oluşuyor.

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ