Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Taşköprüspor Kulübü Başkanlığı’nda görev değişimi

Taşköprüspor Kulübü Başkanlığı’nda görev değişimi
  • 06.06.2016
  • 2.394 kez okundu
Reklam

Taşköprüspor Kulübü Başkanlığı’nda görev değişimi

İlimizin en köklü kulüplerinden olan ve birçok başarılara imza atan Taşköprüspor Kulübü’nün 2 yıldır başkanlığını yürüten Şükrü Özdemir, görevinden istifa etti.

Kulüp Yönetim Kurulu’na dilekçesini sunan Özdemir, 2 yıldır yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarıyla birlikte gece gündüz demeden ilçede sportif faaliyetleri geliştirmek ve Taşkörpüspor’u daha iyi noktalara taşımak adına çalıştıklarını, fakat gelinen nokta itibariyle ticari faaliyetlerinin yoğun olması ve bu nedenle kulübe gerekli zamanı ayıramadığı düşüncesi ile görevinden ayrılmayı uygun gördüğünü belirtti.

Taşköprüspor Yönetim Kurulu ise sunulan dilekçeye istinaden toplanarak Futbol Şube Sorumlusu olan ve Taşköprüspor’a uzun yıllar hizmet eden Cahit Aktaş’ı 2017 yılında yapılacak olağan genel kurula kadar Taşköprüspor Kulübü başkanlığına seçti.

Aktaş, “Yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımın tarafıma böyle onurlu bir görevi uygun gördükleri için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Taşköprüspor’un başarısı ve hak ettiği yere gelmesi için elimizden geleni yapmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Taşköprüspor’un 1937 yılında temelleri atılan ve ilimizin en köklü kulüplerinden olduğunu ifade eden Aktaş, ilimiz ve ilçelerimizde futbolun ve diğer spor dallarının hak ettiği yere kavuşabilmesi için bireysel hizmetlerin yanında topyekün il ve ilçe halklarının ve hayırsever işadamlarının bu işin altına ellerini koymalarını isteyerek bunun örneği olarakta Kastamonuspor’un başarısını gösterdi.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ