Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

“Hasanlı Göleti, Nisan 2017’de tamamlanacak”

“Hasanlı Göleti, Nisan 2017’de tamamlanacak”
  • 01.07.2016
  • 1.610 kez okundu

Bakan Eroğlu’ndan Taşköprü’ye müjdeli haber!

“Hasanlı Göleti, Nisan 2017’de tamamlanacak”

Kastamonu ilimize çeşitli temel atma programları için gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Taşköprü Hasanlı Göleti’ndeki çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ve 2017 yılı Nisan ayında Hasanlı Göleti’nin tamamlanacağının müjdesini verdi.

Çeşitli açılışlar ve temel atma töreni için Kastamonu il merkezini ziyaret eden Bakan Eroğlu, Kastamonu’nun tarih boyunca alamadığı yatırımları iktidarları döneminde aldığını ve en fazla yatırımı da kendi bakanlıkları tarafından gerçekleştiğini ifade etti.

8 Haziran 2013 tarihinde temeli atılan ve Taşköprü’nün 50 yıllık içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan Hasanlı Göleti’nde çalışmaların istenilen düzeyde olduğuna dikkat çeken Bakan Eroğlu, Hasanlı Göleti’nin 2017 yılı Nisan ayında tamamlanacağını söyledi.

Bakan Eroğlu ile görüşen ve hizmetlerinden dolayı ilçe halkı adına teşekkürlerini sunan Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Taşköprü için hayati önem taşıyan Hasanlı Göleti’nin 2017 yılında tamamlanacak olmasından ise ayrıca mutluluk duyduklarını kaydetti.

Arslan, 2013 yılında Taşköprü’ye gelerek Hasanlı Göleti’nin temelini atan Bakan Eroğlu’nu göletin açılışında da yine Taşköprü’de görmek istediklerini belirtti.

Haber: Emre ÖZKAN

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ