Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Başkan Arslan’dan cam kemik hastası gence elektrikli mobilet

Başkan Arslan’dan cam kemik hastası gence elektrikli mobilet
  • 29.07.2016
  • 2.074 kez okundu
Reklam

Başkan Arslan’dan cam kemik hastası gence elektrikli mobilet

 

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, cam kemik hastası olan Serhat Çelik isimli (32) gence elektrikli mobilet hediye etti.

Taşköprü ilçemizde yaşayan cam kemik hastası 1,15 metre boyundaki Ayten Çelik (63) ve 1,50 metre boyundaki Hüseyin Çelik (59)’in 1,30 metre boyundaki cam kemik hastası çocukları Serhat Çelik, geçtiğimiz günlerde Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Arslan’da ilçe genelinde her zaman engelli vatandaşların yanında olduğunu belirterek kendisi için de elinden geleni yapmaya hazır olduğunu kaydetti.

Çocukken geçirdiği 9 ameliyatın ardından belden aşağısına konulan platinlerle ve koltuk değnekleriyle hayata tutmaya çalışan Serhat Çelik ise Belediye Başkanı Arslan’a elektrikli mobiletinin olması halinde arkadaşları gibi rahat gezebileceğini ifade etti.

Bunun üzerine hemen bir firmayı arayan Başkan Arslan, Çelik’e uygun 3 tekerlekli elektrikli mobilet siparişi verdi.

Siparişinin kısa sürede teslim edilmesi üzerine Başkan Arslan, Serhat Çelik’e, Belediye binası önünde elektrikli mobileti takdim etti.

Yetkililer ise Çelik’e mobiletin kullanımıyla ilgili bilgi verdi.

Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Bir gencimizi sevindirmek kadar güzel bir şey yok. Elimizden geldiği kadar engelli vatandaşlarımızla birlikte tüm hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Serhat arkadaşımıza da mobiletini iyi günlerde kullanmasını diliyorum” dedi.

Serhat Çelik ise çocukluğundan buyana arkadaşlarıyla istediği gibi gezip eğlenemediğini fakat Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın kendisini kırmayarak böyle bir hediye etmesinden dolayı artık rahatlıkla istediği heryere gidebileceğini ve eğlenebileceğini kaydetti.

Çelik, ilçede oldukça güzel ve başarılı hizmetler de bulunan Arslan’a kendisini de unutmadığı için ayrıca teşekkür etti.

 

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ