Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,88 / Satış: 4,90

Taşköprü’nün yeni kaymakamı Yüksel, koltuğuna oturdu

Taşköprü’nün yeni kaymakamı Yüksel, koltuğuna oturdu
  • 06.01.2017
  • 3.622 kez okundu
Reklam

Taşköprü’nün yeni kaymakamı Yüksel, koltuğuna oturdu

Taşköprü Kaymakamlığına atanan Kerem Süleyman Yüksel, ilçemize gelerek koltuğuna oturdu. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 30.11.2016tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararnamesi ile Niğde Vali Yardımcılığı görevinden Taşköprü Kaymakamlığı görevine atanan Taşköprü ilçemize gelerek görevine başladı.

KEREM SÜLEYMAN YÜKSEL KİMDİR?

Kerem Süleyman Yüksel, 1977 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2002 yılında mezun oldu. 2005 yılında açılan Kaymakamlık sınavıyla Mülki İdare Amirliği mesleğine seçildi. Bir yıl süreyle İngiltere’nin Manchester Üniversite’sinde yabancı dil ve kamu yönetimi eğitimi aldı. Yurt dışı dönüşü katıldığı kaymakamlık kursu sonrası sırasıyla Yenifakılı, Aydıntepe, Çatak, Mudurnu ilçelerinde kaymakamlık, Niğde ilinde vali yardımcılığı görevinde bulundu. 30.11.2016 tarih ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Taşköprü Kaymakamı olarak atanan kaymakamımız iyi derecede İngilizce bilmekte evli ve iki çocuk babasıdır.

Taşköprü Postası Gazetesi olarak Taşköprü Kaymakamlığı’na atanan Kerem Süleyman Yüksel’e ilçemize hoş geldiniz diyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ