Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Semaverler Âdem Usta’dan!

Semaverler Âdem Usta’dan!
  • 24.01.2017
  • 1.504 kez okundu
Reklam

Semaverler Âdem Usta’dan!

Taşköprü ilçemizin gözde mekânlarından Âdem Usta Et Lokantası’nda yemek yiyen müşterilere semaver çay ikramı yapılıyor.

2015 yılında ilçemizin genç girişimci esnaflarından Âdem Acar tarafından, Belediye’den kiralanan ve ilçeye yakışan bir mekân olarak hizmete açılan Âdem Usta Et Lokantası kısa sürede Taşköprülü vatandaşların ve yol güzergâhını kullanan vatandaşların uğrak noktası haline geldi.

Hizmet kalitelerini her geçen gün arttırarak sürdürme noktasında olduklarına değinen işyeri sahibi Âdem Acar, kısa sürede müşterilerinden gelen olumlu izlenimin kendilerini mutlu ettiğini ve kendilerinin de müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden gelen hizmetin en iyisini yapmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

Yemek yiyen müşterilerine ücretsiz semaver takdim ettiklerinin altını çizen Acar, bahar ayının gelmesiyle birlikte Taşköprü’nün vaz geçilmez damak tadı olan Kuyu Kebabı’nı da gerek Taşköprülü hemşerilerinin gerekse tüm müşterilerinin hizmetine sunmayı hedeflediklerini bunun yanında açık büfe kahvaltı ve yöresel tarhana çorbası hizmetlerinin de start alacağını vurguladı.

Acar ayrıca geçen yıl başlattıkları canlı müzik hizmetinin son dönemde yaşanan şehit haberleri nedeniyle bu yıl iptal ettiklerini fakat önümüzdeki yıllardan itibaren inşallah canlı müzik hizmetinin de devam edeceğini belirtti.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ