Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Belediye Meclis Üyesi Yıldıran Yüksel, MHP’nin 48. Yılını kutladı

Belediye Meclis Üyesi Yıldıran Yüksel, MHP’nin 48. Yılını kutladı
  • 10.02.2017
  • 1.223 kez okundu
Reklam

Belediye Meclis Üyesi Yıldıran Yüksel, MHP’nin 48. Yılını kutladı

 

Taşköprü Belediyesi MHP Meclis üyesi Yıldıran Yüksel, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 48. Kuruluş yıl dönümünü kutladı. Yüksel yaptığı açıklamada ise şunları söyledi; “MHP’nin ve ÜLKÜCÜLER’in ÇİLELERLE ve ZORLUKLARLA GEÇEN 48 YILI KUTLU OLSUN…
Milliyetçi Hareket Partisi bugünlere kolay gelmedi, önüne ardı ardına çıkarılan engelleri bir çırpıda aşmadı. Başkaları için hiç olmayan mesafeler ‘Üç Hilal’ için hep vardı ve sarp yollar, keskin dönemeçler, imkânsız geçitler hep karşımıza çıkarıldı. Sürekli yokuşlarda susadık, dar patikalarla sınandık, ateş çemberiyle imtihana çekildik Milliyetçiliğin yaşaması, Ülkücülüğün var olması, Türk milletinin ebediliği için hep bedel ödememiz gerekti, çileyi ve mahrumiyeti alt etmemiz icap etti. Kurşunla pes ettireceklerini sandılar, başaramadılar. Ölümle tüketeceklerini hesap ettiler, güçleri yetersiz kaldı. Yağlı urganlarla sindireceklerini umdular, nefesleri yetmedi Oyunlarla yolumuzdan çevirmeyi denediler, sonuç alamadılar Tehditlerle doğru bildiklerimizden ödün istediler, vermedik Hedef olduk, ama yılmadık İftiralara uğradık, ama yıkılmadık. Suçlandık, mağdur olduk, ama mağrurluğumuzu hiç bozmadık Bunlar bizim kutlu mazimizin özetidir, acı da olsa gerçekleridir. Ne var ki bizi yok etmeye çalışanlar, üzerimize kinlerini kusanlar, Ülkücüyü hakir görenler her dönemde mağlubiyetin sillesiyle soluksuz kalmışlardır Bizlere yenilgi yaşatmak için ahlaksızca saldıranlar, nefretleriyle kardıkları çamuru bağrımıza sıçratmaya çabalayanlar başlarını Üç Hilal’in kudretine durmadan çarpmışlardır. Milliyetçi Hareket Partisi bugünlere kolay gelmedi derken, kast etmeye çalıştığım hakikatlerden bazıları işte bunlardır. Bir asrı aşan Türk milliyetçiliği fikriyatının siyasal temsilcisi olan partimiz elbette Türk milletinin desteğiyle, ilgisiyle ve yardımıyla bu zamana kadar güçlenerek gelmiştir..
Sizler sadece bir partinin mensubu değilsiniz Sizler yalnızca bir siyasetin takipçileri değilsiniz. Bunların üstünde Türk milletinin kaynağı, yüz akı, iftihar vesikası, milli kimliğinin muhafızlarısınız. Vatanın ve milletin karşılık beklemeyen sevdalıları olarak her döneme mührünüzü vurdunuz. Yeri geldi şehitleri kucakladınız, yeri geldi zindanlara kafa tuttunuz, demir parmaklıkları taş medreseye çevirdiniz. Yeri geldi Yusuf yüzlü, Yunus gönüllü oldunuz; yeri geldi darağaçlarına, cunta yönetimlerine, karanlık devirlere, yabancı projelere, düşman emellere ölüm pahasına meydan okudunuz Millet davasını hiç bırakmadan, Allah yolundan hiç sapmadan, milliyetçiliğin tertemiz çizgisinden hiç ayrılmadan ülkülerinizi Türk-İslam ruhuyla örtüştürdünüz. Yıllarca iftiraları, karalama kampanyalarını, alçakça kurgulanmış ithamları, oyun içinde oyunları karşıladınız, bunları paramparça ederek bugünlere geldiniz. Acıları yenerek, zorlukları aşarak, çetin yolları geçerek davamızı bayraklaştırdınız, ülkülerimizi yücelttiniz. Ve unutmayınız ki sizler, Türk milletinin övünç madalyası, cesaret timsallerisiniz. Emin olunuz, şehitlerimiz bizimledir. Velilerimiz, erenlerimiz, evliyalarımız, makamlarıyla maneviyatın doruklarına çıkan hikmetli bütün büyüklerimiz bizimle iç içedir. Gazilerimiz aramızdadır. Ülkülerimiz rehberimizdir. Allah Resulü’nün himmet ve şefaati üzerimizdedir. Hasretimizin sadası, Milletimizin duası, Allah’ın selamı, bereketi ve rahmeti hepinizin üzerinize olsun.
Bir ülkü etrafında toplanmak için bizlere liderlik etmiş, yol göstermiş, bizleri yetiştirmiş olan, ömrünü Türk-İslam ülküsüne adamış Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’e, aziz şehitlerimize, ebediyete intikal etmiş bütün dava arkadaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.”

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ