Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Den Den Denizlik’e 3. kez sektörün Oscarı ödülü

Den Den Denizlik’e 3. kez sektörün Oscarı ödülü
  • 06.04.2017
  • 1.308 kez okundu
Reklam

Den Den Denizlik’e 3. kez sektörün Oscarı ödülü

Türkiye Turizm Medya Grubu Ace Of Mıce Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Kapsamında; Zorlu PSM’de beşincisi gerçekleşen ve sektörün Oscarları olarak bilinen, ödül töreninde Kastamonulu iş adamı Tamer Köseoğlu’nun kurucusu olduğu Den Den Denizcilik 3.kez ödül almanın gururunu bir kez daha yaşadı.

Tamer Köseoğlu, ödülünü Klass Magazin Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda kendisi gibi Kastamonulu olan Muammer Kapucuoğlu’nun elinden aldı.

Mutluluğu gözlerinden okunan Köseoğlu, “Bu ödülü Türkiye’nin Duayen magazincilerinden çok kıymetli Dostum, hemşehrimin elinden alıyor olmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. Ayrıca bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen dostlarıma, hemşehrilerime, ve KASİAD ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

-Organizasyonun yapısı

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; Kongre, Toplantı ve Etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ