Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,77 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,46 / Satış: 9,49

Başaran Düğün Salonu yeni sezona hazır

Başaran Düğün Salonu yeni sezona hazır
  • 21.04.2017
  • 1.655 kez okundu

Başaran Düğün Salonu yeni sezona hazır

Taşköprü ilçemiz de 2013 yılından buyana Bahçelievler Mahallesi Hüseyin Alpdoğan Caddesi’nde hizmete başlayan Başaran Düğün Salonu, 2017 yılı sezonuna da birbirinden çeşitli yeniliklerle hazır.

İşyeri sahipleri Memiş ve Tayfun Başaran, 2013 yılından buyana hemşerilerine en iyi ve kaliteli hizmeti verebilme gayesinde olduklarını söyleyerek 1500 m2 kapalı, 1500 m2 açık alanı ve 1.200 kişilik kapasitesiyle yeni sezonda hemşerilerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Yeni yapılan kalorifer sistemiyle müşterilerine 12 ay boyunca aralıksız hizmet verebileceklerini kaydeden Başaran Kardeşler, tüm organizasyon ürünlerini de yenileyerek büyükşehirlerde ki hizmeti Taşköprülü hemşerileriyle buluşturmayı hedeflediklerini ifade ettiler.

Memiş ve Tayfun Başaran, son olarak düğün, nişan, nikâh, sünnet, mezuniyet balosu, şirket yemekleri, kongreler, özel kutlamalar, özel kurum toplantıları, toplantı, şirket tanıtım, seminerler, kamu kurum toplantılarıyla Taşköprü halkının hizmetinde olmaktan mutluluk duyduklarını sözlerine ekleyerek “Yeni sezon da tüm hemşerilerimize salonumuza bekleriz” dediler.

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ