Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

MHP’de İsmail Berber güven tazeledi

MHP’de İsmail Berber güven tazeledi
  • 05.05.2017
  • 1.784 kez okundu
Reklam

MHP’de İsmail Berber güven tazeledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü İlçe Teşkilatı’nın 12. Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleşti.

Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ve tek liste ile gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan İsmail Berber, yeniden İlçe Başkanlığı’na seçildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede konuşan 21. Dönem MHP Manisa Milletvekili Hüseyin Akgül, “12.si gerçekleşen kongremiz  Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve ilçe teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim. Bu kutlu davaya gönül veren ve birçok sorumluluk idaresinde ilerleyen dava arkadaşlarımızın daha çok sorumluluklar alarak kutlu davamızda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı İsmail Berber, “Kutlu Davamıza İlçemizde bugüne kadar, destekleriyle bulunan tüm ülküdaşlarımızdan Allah razı olsun dilerim. 15 yıllık Ak Parti iktidarlığı aldatılma ve kandırılma ile devam etmektedir. Açılım dediler yanlış dedik haklı çıktık, Ekonomi iyi dediler değil dedik haklı çıktık. Doğu ve Güneydoğuda memurlar görevini layıkıyla yapamıyor dedik haklı çıktık. Dış işlerde konum politikası yanlış dedik haklı çıktık. 15 Temmuz olayları meydana geldiğinde Ülkemiz ve Milletimizin bölünmez bütünlüğü adına Ülke menfaati dedik ve  geçmişte bizlere söylenenleri unutmamak üzere not alarak davamıza sahip çıktık. Bu sonuç Milliyetçi Hareket Partisi ilkesinin önce Ülkem ve Milletim sonra partim olduğunu tüm dünyaya göstermiş olduk. Geçmişte yapmış olduğumuz basın açıklamalarımız ve uyarılarımız dikkate alınmamış olup bugün iktidar temsilcilerinin ağzında haklı çıktığımızın ifadeleriyle, dik duruşumuz Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne  sahip çıktığımız  doğru siyaset yaptığımızın ispatıdır. Bu duygu ve düşüncelerle uzaktan ve yakından kongremize katılan tüm misafirlerimize teşekkür eder ve kongremizin camiamıza hayırlı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun Ne Mutlu Türküm diyene” dedi.

Kongreye 21. Dönem Manisa Milletvekili ve MYK üyesi Hüseyin Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, İl Başkan Yardımcısı Seyfettin Ekmekçi, İl yönetim kurulu üyesi Mücahit Keman, Taşköprü eski Belediye Başkanı ve MHP Eski Belediye  Başkan Adayı Hasan Altan, Eski Kastamonu Belediye Başkan adayı Hayati Hamzaoğlu, Kastamonu Eski Milletvekili Emin Çınar, Taşköprü Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Reçber, çok sayıda ülkücü ve partili katıldı. Kongre’ye katılan misafirlere yemek ikramının ardından kongre son buldu. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığının 12. Kongresinde tek liste halinde aday olan İsmail Berber tekrardan başkan seçilerek güven tazeledi.

Kongrede Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu, MHP İl Başkanı İbrahim Maşalacı ve Kastamonu eski Milletvekili Emin Çınar’da birer konuşma yaptı.

 

-Yönetim Kurulu asıl üyeleri

1- Yaşar Kartal

2-Yıldıran Yüksel

3- Ali Eligüzeloğlu

4- Hasan Öztekin

5-Semih Uğur

6-Adem Acar

7- Necip Tuncay

8- Ömer Tuncel

9- Ziya Ergün

10- Enis Şahin

11-Vedat Güner

12- Mehmet Şahin

13- Mehmet Göksu

14- Cengizhan Gökkılıç

 

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ