Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

110 Bayan Kursiyere Yüzme sertifikası verildi

110 Bayan Kursiyere Yüzme sertifikası verildi
  • 12.05.2017
  • 1.569 kez okundu
Reklam

110 Bayan Kursiyere Yüzme sertifikası verildi

 

Taşköprü Belediyesi ve Kastamonu Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen bayanlara  yönelik yüzme kursunda  110 kişiye sertifika verildi.

Taşköprü Yüzme Havuzunda gerçekleşen programa  Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Adem Keloğlu ve Şube Müdürü Engin Kaya, İlçe Gençlik Hizmetleri ve  Spor Müdürü Mustafa Okan  ve çok sayıda bayan kursiyer katıldı. Programda konuşan Kastamonu Gençlik ve İl Spor Müdür Vekili Adem Keloğlu, “Bayanlara yönelik açmış olduğumu kursumuzda katılım gösteren ve yüzmeyi öğrenen bayanlarımıza başarı belgesi veriyoruz. Antrenör gözleminde gerçekleşen kursumuza katılan tüm bayanlarımıza hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da, “Katılım sağlayan ve kurs boyunca öğrenme çabasında olan bayanlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Öğrenmenin yaşının olmadığını bir kez daha kanıtlayan bayanlarımızı hak etmiş oldukları belgeyi taktim etmekteyiz. Bayanlarımızdan talep geldiği sürece bu kurslarımız devam edecektir” dedi.  2 bayan Antrenör eşliğinde gerçekleşen kursta 8 hafta sonun da katılım gösteren bayanlara belge verildi. Program ikramların ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ