Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Fen Lisesi’nde mezuniyet coşkusu

Fen Lisesi’nde mezuniyet coşkusu
  • 03.06.2017
  • 1.347 kez okundu

Fen Lisesi’nde mezuniyet coşkusu

Taşköprü Fen Lisesinde öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımıyla Anadolu Öğretmen Lisesi’nin son mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Öğrenci velilerinin ve yakınlarının ilgisinin yoğun olduğu tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başladı. Öğrenci, öğretmen konuşmaları, okul müdürünün konuşması ve İlçe Milli eğitim Müdürünün konuşmasıyla devam etti. Daha sonra kep atma töreni yapıldı. Ardından öğrencilerle birlikte yemek yenildi. Öğrenci, öğretmen ve velilerin duygusal anlar yaşadığı tören samimi bir havada geçti. Velilerdeki çocuklarını liseden mezun etmenin verdiği gurur gözlerden kaçmadı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mecit Kepenek, öğrencilere LYS’de başarılar diledi. Onlardan beklentilerinin yüksek olduğunu ve öğrencilerin bu beklentileri karşılayacaklarına inandığını belirtti.

Okul Müdürü Kemalettin Öner, “Taşköprü Fen Lisesi’nin yarınların güçlü ve büyük Türkiye’ sini gerçekleştirecek, Kastamonu İlimizin önemli eğitim kurumlarından birisi olduğunu söyledi. Ayrıca değerli meslektaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara  gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi  için sizlere teşekkür ediyorum dedi. Gençlere hitaben, okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizlerin okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi gelecekte başarıyla ve en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancımız tamdır” dedi.

 

Taşköprü Postası Gazetesi olarak biz de mezun öğrencilerimize hayat boyu başarılar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ