Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,77 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,46 / Satış: 9,49

Emniyetten Taşköprü MYO öğrencilerine hoş geldin hediyesi

Emniyetten Taşköprü MYO öğrencilerine hoş geldin hediyesi
  • 22.09.2017
  • 1.259 kez okundu

Emniyetten Taşköprü MYO öğrencilerine hoş geldin hediyesi

Taşköprü Emniyet Müdürlüğü ve Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Terör Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği’nce “El Ele Güvenli Geleceğe” projesi kapsamında Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksel Okulu’nda okula yeni başlayan öğrencileri el broşürü, kalem, not defteri, pasta ve su gibi ikramlıklarla karşıladı.

Taşköprü Meslek Yüksel Okulu’nda gerçekleşen uygulama da ilçeye yeni gelen öğrenciler bilgilendirilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu. Emniyet ekiplerinin öğrencilere yaptığı açıklamada ise “Suç işleyen kişiler ve örgütler öğrencilere yaklaşmak için arkadaşlık veya hemşerilik şeklinde ilişki kurar veya dini inançları ve değerleri kullanarak sosyal, kültürel, faaliyetler altında etkinlikler düzenlerler. Bu yüzden suç odakları için üniversite öğrencileri önemli bir kaynaktır. Bizler Kastamonu Emniyet Müdürlüğü olarak yaşayabileceğiniz olumsuzlukları önlemek adına üniversite yönetimleri ile iş birliği içinde sizler için çalışıyoruz. Geleceğiniz yaratırken huzur, güven ve emniyet için de olmanız için varız” dediler.

Uygulamaya Taşköprü İlçe Emniyet Müdürü Metin Ilgın, Taşköprü MYO Genel Sekreteri Vural Arslan ve emniyet personeli katıldı.

Uygulamaya öğrenciler ise tam destek verdi.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ