Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,87 / Satış: 5,89
€ EURO → Alış: 6,58 / Satış: 6,61

AK Parti Taşköprü’de Hüseyin Erol dönemi

AK Parti Taşköprü’de Hüseyin Erol dönemi
  • 22.10.2017
  • 2.382 kez okundu
Reklam

AK Parti Taşköprü’de Hüseyin Erol dönemi

Ak Parti Taşköprü 6. Olağan Kongresi geniş katılımla gerçekleşti. Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan kongrede tek liste olarak seçime giren ilçenin sevilen esnaflarından Hüseyin Erol ilçe başkanlığına seçildi.

-Arslan: “AK Parti iktidarında ilimiz hak ettiği hizmeti almaya başladı”

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “2001 yılında kurulup, 3 Kasım 2002 seçimlerinde iktidara gelen Erdemliler Hareketi olarak ta anılan partimiz, 15 yıllık iktidarı süresince gerek ülkemiz genelinde gerekse 2002 yılına kadar hak ettiği yatırımı ve hizmeti alamayan ilimiz ve ilçemizde önemli hizmetlere imza attı. Ayrıca liderimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız nezaman ki “Dünya 5’ten büyüktür” sözünü kullandı. Bunun akabinde herkes bizimle, ülkemizle ve AK Partimizin Kurucu Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile uğraşmaya başladı. Bu gezi faaliyetiyle, 17-25 Aralık faaliyetiyle ve en son olarakta 15 Temmuz hain kalkışmayla vücut buldu. Ama bu Millet ve bu partinin neferleri liderlerinin arkasında onurluca durdular. Canlarını verenler oldu, yaralananlar oldu. Canını veremediği için üzülenler oldu. Ama ülkenin bölünmesini, parçalanmasını ve işgali engellendi” dedi.

Taşköprü’ye yapılan hizmetlerle ilgili de bilgi veren Arslan, partisine bugüne kadar hizmet etmiş herkese teşekkür ederek yeni göreve gelen Hüseyin Erol ve ekibine de başarılar diledi.

-Çelik: “Türkiye 15 yıllık sürede 3 kat büyüdü”

Daha sonra konuşan Ak Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik’te, “Kongreler her zaman değişimin dönüşümün neticesi olmuştur. Partimiz 15 yıllık süre zarfında birçok hizmetlere imza attı. Ak Parti iktidara geldiğinde bugünkü gibi bir Türkiye yoktu. Özellikle Gençlerimize eski Türkiye’yi anlatma görevi bizlere düşüyor. Türkiye 15 yıllık sürede 3 kat büyüdü” şeklinde konuştu.

-Köylü: “İlçe Başkanı Bayrağı Devretmeden Yere Düşürdü”

AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü ise “Değişimi ve dönüşümü yakalamayan partiler başarısızlığa mahkûmdur. Sanatçılarda böyle, spor kulüpleri de böyle partilerde böyle. Bütün kongrelerde görüyorum. Gençlerimize çok az yer veriyorlar. Gençlerimize fazla yer vermemiz gerekiyor. Partide yer almış kişiler görevlerinden ayrılmak istemiyorlar. Bu yanlış. Ayrıca bu görevler bir bayrak yarışı. Bundan önceki ilçe başkanı Sayın belediye başkanımızın da benimde destek verdiğim, bir arkadaştı. Bu bayrağı bir yere kadar getirdi. Fakat devretmeden yere düşürdü. Bugün burada olmaması nedeniyle kendisini istifa etmiş sayıyorum. Bu partiye gönül vermişse Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin kararına herkes saygılı olacak. Bunu kabullenemiyorsa birileri bu istifa gerekçesidir.

Dış dünya ile bu kadar fazla mücadele ederken bizde partimizin yanında olacağız. Düzgün olan kim gelirse gelsin biz gönlümüzü açacağız” dedi.

 

-Uluay: “Kongreler Demokrasi yürüyüşümüzde ki ara duraklarımızdır”

AK Parti İl Başkanı Halil Uluay’da, “Yarından itibaren bizim yapmamız gereken köyümüzdeki apartmanımızda ki kişilerin gönlünü kazanmak. Kendimizi daha iyi anlatmak. Bu bir halay oyunu, el ele kenetlenip el birliğiyle davamızı yücelteceğiz” şeklinde konuştu.

 

-Erol: “Bu kutlu yürüyüşte yer almaktan mutluyum”

AK Parti Taşköprü Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Hüseyin Erol ise “AK Parti gibi büyük bir parti ve kutlu bir yürüyüşte yer almaktan ve bu onurlu göreve seçilmiş bulunmaktan dolayı son derece mutluyum. Tabi biliyorum ki dünyadaki tüm mazlumların sığınacak kapısı olan bu kutlu yürüyüşte ki görevimiz son derece mühim ve fedakârlık istemektedir. Şahsım ve yönetimim olarak bu kutlu görevde gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Sn. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği hedef doğrultusunda gücümüze güç nefesimize nefes katarak bu yolda ilerleyeceğimizden emin olabilirsiniz” dedi.

-Katılanlar

AK Parti Taşköprü 6. Olağan Kongresi’nde delegelerin oylarıyla Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Erol oldu. Kongreye Ak Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Ak Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Halil Uluay, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Kastamonu 22. Dönem Milletvekili Mehmet Yıldırım, MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Selçuk, AK Parti Taşköprü Kadın Kolları Başkanı Gülsün İşçan Peker, İGM üyeleri Osman İnce ve Osman Bayram ile çok sayıda partili katıldı.

 

-Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu

AK Parti Taşköprü ilçe teşkilatının yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

1-Hüseyin Erol

2-Mutullah Özdemir

3- İsmail Seyhan

4-İsmail Şen

5-Ali Şenol

6-Turgut Özçadırcı

7-Ahmet Ziya Ertürk

8- Hayati Yağızoğlu

9-Refika Çınar

10- Kamil Mütevellioğlu

11- Abdullah Uslu

12- Memiş Esat Başaran

13- Aysel Yılmaz

14- Musa Ünal

15-Volkan Yıldız

 

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ