Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Bilal Hocaya yakışan veda

Bilal Hocaya yakışan veda
  • 19.01.2018
  • 3.124 kez okundu

Bilal Hocaya yakışan veda

Diyanet-Sen Taşköprü  Şubesi’nin düzenlediği kahvaltıda 42 yıl ilçemizde görev yapan Bilal Özdemir’in önümüzdeki günlerde emekliye ayrılacak olması nedeniyle bir de veda programı düzenlendi.

Taşköprü ilçemizde ilk görev yeri olan Tabakhane Camisi’nde 1 yıl görev yapan Bilal Özdemir, 5 yıl Paşa Camii, 5 yıl Tekke Camii, 27 yıl Taş Camii, 4 yıl Karasait  Camisi’nde görev yaparak toplamda 42 yıllık Cami İmamhatipliği yaptı. Örnek davranışıyla ve kişiliğiyle çevresi tarafından sevilip sayılan Bilal Özdemir’e yaptığı kutsal görevinde arkadaşları unutmayarak Diyanet-Sen Taşköprü Başkanlığı, Taşköprü Müftülüğü ve Taşköprü Din Görevlileri Derneği tarafından  kendisine plaket taktim edildi. Bilal Özdemir yaptığı konuşmada “Görevim boyunca hiç bir cemaat arkadaşım hiç bir görev arkadaşımla bir sorunum olmadı. Mutlu ayrılmamdaki sebeplerden biriside budur. Bu güzel organizasyonda emeği geçen bütün herkesten Allah razı olsun” dedi.

Programa Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kastamonu İl Müftüsü Osman Aydın, Diyanetsen Genel Başkan Yardımcısı Hacıbey Özkan, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Erol, Taşköprü Müftüsü Yusuf Uzun, Mal Müdürü Erdoğan Üstündağ, Diyanetsen Taşköprü Temsilcisi Bayram Özsoy, Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Abdullah Oğuz ve ilçede görev yapan din görevlileri katıldı.

Programda Bilal Özdemir’in oldukça duygu dolu anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ