Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,08 / Satış: 6,10

Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi, Ahmet Aslan’la devam dedi

Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi, Ahmet Aslan’la devam dedi
  • 21.02.2018
  • 896 kez okundu
Reklam

Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi, Ahmet Aslan’la devam dedi

Taşköprü Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 53. Olağan Genel kurul toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti. Mevcut Başkan Ahmet Aslan ve Salih Şirin’in aday olduğu seçimi Ahmet Aslan, 175 oya karşı 285 oyla kazandı.

Taşköprü Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Salonu’nda gerçekleşen genel kurulun Divan Başkanlığını Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Dursun Ergin yaparken, gündem maddeleri  oy birliği ile kabul edildi.

Programda konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Taşköprü ilçemizde birçok eksiklik gideriliyor, birçok projemizde ise sivil toplum örgütlerimizle el birliğiyle çalışmaktayız. İlçemizde önem arz eden 3 büyük proje devam ediyor. Bunlardan ilçenin 50 yıllık içme suyu ihtiyacını giderecek olan Hasanlı Göleti İçme Suyu Projesi yılsonunda baraj tamamlanarak ishale hattı döşenmeye başlanacak. İlçemiz doğalgaza kavuştu ve vatandaşlarımız hızla doğalgaza geçiyor. Bunların yanında Taşköprü Organize Sanayi Bölgesi’nde alt yapı ihalesi önümüzdeki ay gerçekleşecek ve yılsonuna kadar inşallah alt yapısı tamamlanacak” dedi.

Kastamonu-Taşköprü Karayolunun sıcak asfalta kavuşacağına da dikkat çeken Aslan, “Bugün burada gerçekleşen genel kurulun, adaylarımıza, esnafımıza ve Taşköprü’müze hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Olağan genel kurulda Ahmet Aslan ve Salih Şirin aday oldu. Yapılan oy kullanımı sonucu 460 esnaf oy kullanırken seçimi mevcut başkan Ahmet Aslan, 175 oya karşı 285 oyla yeniden Taşköprü Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçildi.

Yeniden göreve seçilen Ahmet Aslan, kendisini bu göreve yeniden layık gören tüm esnaf ve sanatkârlara teşekkür etti.

Haber: Mehmet TUĞCU

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ