Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Kastamonu hakemleri kabuğunu kırdı

Kastamonu hakemleri kabuğunu kırdı
  • 13.07.2018
  • 1.188 kez okundu

Hemşerimiz Bahri Beytekin Bölgesel gözlemciliğe terfi etti

Kastamonu hakemleri kabuğunu kırdı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, 2018-2019 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıkladı. İlimiz hakemlerinin klasmanlarda yükseldiği gözlemlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından onaylanan hakem ve gözlemci klasmanlarına göre ilimizden yeni sezonda liglerde görev alacak olan hakem ve gözlemcilerimiz şöyle: Oğuz Terzi- A Klasman Yardımcı Hakemi, Nurettin Dinçer Demir- B Klasman Yardımcı Hakemi, Emre Kaan Çalışkan- C Klasman Hakemi, Aydın Akdaş- Bölgesel Hakem, İhsan Öncü-Bölgesel Yardımcı Hakem, A.Engin Akcaoğlu – Bölgesel Yardımcı Hakem, Reyhani Avşar-Bölgesel Yardımcı Hakem, Hasan Özdemir-Bölgesel Gözlemci, Bahri Beytekin-Bölgesel Gözlemci.

Açıklanan listede klasmanda terfiler de görüldü. Emre Kaan Çalışkan C Klasman Hakemliği’ne terfi ederken Aydın Akdaş Bölgesel Hakemliğe, Reyhani Avşar ise Bölgesel Yardımcı Hakemliğe terfi etti. Bahri Beytekin ise Bölgesel gözlemciliğe terfi eden isim oldu.

Kastamonu İl Hakem Kurulu Başkanı Bahri Beytekin yaptığı açıklamada; “Bugün çok mutlu günümüz. Yaptığımız antrenmanların ve uygulamalı çalışmaların meyvesini açıklanan bu listeyle toplamış olduk. Kastamonu İl Hakem Kurulu olarak sadece bu dönem değil bundan sonraki her dönemde başarılı hakemler yetiştirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Her şeyin en güzeline layık memleketimizi, üst düzey liglerde temsil edecek hakemlerimizin olması en büyük temennimiz. Göreve geldiğimizde 5 klasman hakemimiz vardı 2 sene içerisinde sayımız 9’a yükseldi. Büyük bir özveriyle çalışan hakem arkadaşlarımızı, eğitmenlerimizi kutluyorum. Bu bir başlangıç, üstüne koya koya ilerleyeceğiz” dedi.

Haber: Akif DOĞAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ