Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Sarımsak Festivali’nde 3 ayrı sergi açıldı

Sarımsak Festivali’nde 3 ayrı sergi açıldı
  • 17.08.2018
  • 906 kez okundu
Reklam

Sarımsak Festivali’nde 3 ayrı sergi açıldı

Taşköprü Belediyesi’nin düzenlediği 32. Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapsamında, 1 günde 3 resim sergisi açılışı gerçekleşti.

-“Eskimeyen Motifler Sergisi”

İlk olarak Taşköprü ilçesinin başarılı öğretmenlerinden Hasan Barış Çiçek’in “Eskimeyen Motifler” konulu kişisel resim sergisi açıldı. Kent Tarihi Müzesi’nde gerçekleşen açılışta Başarılı Resim öğretmeni Hasan Barış Çiçek, ilçemizin tarihi dokusunu ve Taşköprü Sarımsağı ile ilgili çizdiği ve sergilediği resim sergisi büyük beğeni aldı.

-TÜRKSOY’un 25. Yılı sergisi açıldı

Kastamonu 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında ise TÜRKSOY tarafından ise Taşköprü Belediyesi Kültür Merkezi’nde TÜRKSOY’un 25. Yılı konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Arslan, TÜRKSOY ile ortaklaşa güzel projelere imza atmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

-Göl Köylüler Taşköprü’de buluşacak

Ardından ise Taşköprü Belediyesi Kültür Merkezi’nde Kastamonu Göl Eğitim Kurumları Vakfı’nca 25. Yıl buluşmaları anısına “Yolu Göl Köy’den geçenlere selam olsun” isimli fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleşti.

Sergi açılışlarına Taşköprü Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Haber: Mehmet TUĞCU

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ