Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Türk Kızılayı’ndan Flo Mağazacılık işbirliği ile örnek yardım

Türk Kızılayı’ndan Flo Mağazacılık işbirliği ile örnek yardım
  • 28.09.2018
  • 772 kez okundu

Türk Kızılayı’ndan Flo Mağazacılık işbirliği ile örnek yardım

Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi’nin girişimleri ile FLO Mağazacılık ve Pazarlama AŞ. tarafından ilçemiz Taşköprü Yatılı Bölge Ortaokulu´nda öğrenim gören öğrencilere ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

Türk Kızılayı Taşköprü Şube Başkanı Hüseyin Seven’in öncülüğünde FLO Mağazacalığın destekleriyle gerçekleşen törene Taşköprü İlçe Kaymakam Vekili Recep Gündüz, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, FLO Mağazaları Sosyal Sorumluluk Direktörü Tahir Bayraksoy, Türk Kızılayı Kastamonu, Eskişehir ve Taşköprü Şube Başkanları ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kapucuoğlu katıldı.

-8 okulda, 550 öğrenciye yardım-

Taşköprü Kızılay Şube Başkanı Hüseyin Seven, “Türk Kızılayı Taşköprü Şubemizin hilali ahmerini gün geçtikçe daha yukarılara taşımaya ihtiyaç sahiplerine hizmet vermeye onların gönüllerine girmeye devam ediyoruz. Çok değerli Flo ayakkabıcılık firmamızın direktörü Sayın Tahir Bayraksoy ile 4 yıllık iyi münasebetlerimiz neticesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da Taşköprümüzde ilk öğretim okullarımızdan, Atatürk, Muzafferrettin Gazi, Murat Ülgen, Alatarla, Bekdemirekşi, Seka, Fatih ve YBO’da eğitim gören toplamda 550 öğrencimize küçükte hediyelerimiz oldu. Firma direktörümüz Tahir Bayraksoy’a ve her zaman yanımızda bulunan Taşköprü Belediye Başkanımız Hüseyin Arslan’a desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

FLO Mağazaları Sosyal Sorumluluk Direktörü Tahir Bayraksoy ise kendisinin de yatılı bölge okulunda okuduğunu ve kendisinde bu okulların ayrı bir yeri olduğunu belirterek doğru yere ulaştığını bildikten sonra bu tarz yardımlarının artarak devam edeceğini dile getirdi.

-Arslan’dan teşekkür-

Belediye Başkanı Arslan’da Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven’i başarılı çalışmalarından dolayı kutlayarak Flo ayakkabılarına kaydadeğer yardımlarından ötürü teşekkür etti.

Türk Kızılayı Taşköprü Şube Başkanı Hüseyin Seven daha sonra FLO Mağazaları Sosyal Sorumluluk Direktörü Tahir Bayraksoy’a teşekkür plaketi takdim etti.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ