Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Adnan Uslu, Sağlık-Sen Başkanlığına aday!

Adnan Uslu, Sağlık-Sen Başkanlığına aday!
  • 05.10.2018
  • 895 kez okundu
Reklam

Adnan Uslu, Sağlık-Sen Başkanlığına aday!

Sağlık-Sen 5. Olağan Genel Kurul Kongresi 20 Ekim’de yapılacak.

8 yıldır Kastamonu Sağlık-Sen yönetiminde bulunan Adnan Uslu, 20 Ekim’de yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul Kongresinde başkan adaylığını açıkladı.

Tașköprü Devlet Hastanesinde sağlık memuru olarak görev yapan Uslu, sağlık çalışanlarından desteklerini talep ederek; “Şeffaf bir yönetimle, üyelerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımıza hizmet etmekten başka bir gayemiz yoktur” dedi.

Uslu yaptığı açıklamada; “Sağlık camiasının değerli mensupları; Kerameti hiçbir zaman kendimizde görmeden, işin sırrının yaptığımız hizmetler olduğu bilinciyle mücadeleden mücadeleye koştuk. Dava ve değerler sendikacılığı olarak gördüğümüz bu yolun bir bayrak yarışı olduğu düşüncesi ve bir adım daha ileri taşıyabilmek için camiamızın her kademesi ile yaptığımız istişareler sonucunda çıktığımız bu kutlu yolda Başkan adaylığımızı açıklamak istiyorum.

Bizim için önemli olan karşımızda kimin olduğu değil, asıl önemli olan üyelerimize ne diyeceğimiz, onlarla nasıl kucaklaşacağımızdır.

Yönetim olarak sendikamızın temel değerleri olan sosyal adalet temelinde, hak taleplerine yönelen, çalışma ahlakını temel prensip olarak ele alan, mazlum ve mağdurun korunmasına odaklanan, insanı yaşatma idealinin devletin varlığı için temel bir gereklilik olduğunu düşünen, örgütüne ve topluma karşı sorumluluk bilincinde olan, kibirden uzak, empati duygusu yüksek olan bir yönetim olma şiarıyla, bilimsel, eylemsel, değişime açık, demokratik, çözüm odaklı şeffaf bir yönetim sözümüzdür.

Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm üyelerimizi kucaklayan, hiçbir ferdi ötekileştirmeyen bir anlayışla tüm üyelerimizin katılımlarıyla karar veren bir sendikacılık için yola çıktık.

Rabbim imkan ve fırsat verdikçe de bu mücadeleden dönmeyeceğiz.

Sendikamızın temel değerleri ve toplumsal duyarlılık bilinciyle gece gündüz demeden hizmet sözü ile siz değerli basın mensupları aracılığı ile tüm camiamıza yaklaşık 8 yıldır yönetiminde bulunduğum Sağlık Sen Kastamonu Şube yönetimine 20 Ekim 2018 tarihinde yapılacak olan 5. Olağan Kongrede Başkan adayı olacağımızı duyurmak istiyorum” dedi.

 

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ