Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

“Pulcular Mahallesi’ne ‘Değişim için’ talibim”

“Pulcular Mahallesi’ne ‘Değişim için’ talibim”
  • 28.12.2018
  • 1.381 kez okundu

Aygaz Bayisi Ömer Tuncel;

“Pulcular Mahallesi’ne ‘Değişim için’ talibim”

Taşköprü ilçemizin Pulcular Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Aygaz Bayisi Ömer Tuncel, “Değişim zamanı” dedi.

Uzun yıllardır Taşköprü’de Aygaz Bayisi olarak esnaflık yapan Tuncel, adaylık kararı almasındaki öncelikli nedeninin, Pulcular Mahallesi’ne 30 yıl sonra yeni bir yüzle heyecan getirmek olduğunu söyledi.

İkâmet ettiği mahalleye geçmiş yıllarda hizmeti dokunan tüm muhtarlara teşekkür ettiğini ve yaptığı görüşmeler doğrultusunda bu yola çıktığını belirten Tuncel, “31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler önce ülkemize, sonra şehrimiz ve ilçemize hayırlar getirsin. Benim en büyük vaadim, samimiyet. Dinimizin temel ilkelerinden biri olan ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ sözü, mahalleme sözümdür. Pulcular Mahallesi’ne ‘Değişim’ için talibim. Belediye ile vatandaş arasında köprü vazifesi kuran muhtarlık vazifesini seçilmem halinde en iyi hizmeti mahalle sakinlerinin alabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağım. Tüm adaylara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

-Ömer Tuncel kimdir?

1975 yılında Taşköprü’de doğdu. İlkokulu Alisaray İlkokulu’nda, ortaokulu ve liseyi Taşköprü İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997-1999 yılları arasında vatani görevini Afyon’un Emirdağ ilçesinde yaptı. 1991 yılında aile şirketi olan Tunceller Ltd. Şti. bünyesinde Aygaz bayiliği, inşaat, zirai makine ve su bayiliğine Pulcular Mahallesi Mustafa Sıtkı Erkek Caddesi’ndeki işyerinde devam ediyor.

Evli ve 2 çocuk babası.

(Haber Merkezi)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ