Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

Arslan’ın, Taşköprü’deki mitingine binler katıldı

Arslan’ın, Taşköprü’deki mitingine binler katıldı
  • 30.03.2019
  • 1.294 kez okundu

Arslan’ın, Taşköprü’deki mitingine binler katıldı

Taşköprü Belediye Başkanı ve AK Parti Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Arslan, 31 Mart Mahalli idareler seçimi öncesi son mitingini coşkulu bir kalabalıkla yaptı.
İlk olarak tarihi Taşköprü üzerinden yoğun bir kalabalıkla birlik ve beraberlik korteji oluşturularak Taşköprü Cumhuriyet meydanına yüründü. Taşköprü Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Arslan Taşköprü Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran Taşköprülüleri selamlayarak alana giriş yaptı. Arslan’ın meydanı dolduran kalabalığa bakarak zaman zaman duygulandığı da görüldü.
Meclis üyesi ve İGM Üyesi adaylarının tanıtılması ve halka taktimi ile başlayan açık hava mitingi programı Başkan Arlsan’ın konuşması ile sürdü.
Arslan, ilk olarak yaptığı ve yeni dönemde yapacağı projelerini Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran coşkulu kalabalığa anlatarak devam etti.
Arslan’ın konuşması zaman zaman tezahüratlarla kesildi. Son olarak Başkan Arslan şunları ifade etti; “Yarın seçim günü hepimiz sandık başına gidecek ve oyumuzu kullanacağız. Sizlerde 10 yıllık hizmetlerimize yakından şahit oldunuz ve takdir ettiniz oylarımızı bu istikamette kullanacağız. Kimseyle tartışmayacağız, kavga etmeyecek ortamı germeye çalışanlara da asla fırsat vermeyeceğiz. Hepinizden tek isteğim budur birlik ve beraberlik içerisinde seçimimizi tamamlayarak yeni döneme Bismillah diyeceğiz. Bizi yalnız bırakmadığınız ve bu alanı tıklım tıklım doldurduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Başkan Arslan’ın konuşmasının ardından meydanı dolduran binlerce vatandaş Arslan’a sevgi seli oluşturdu ve onunla fotoğraf çektirmek için biririyle yarıştı.

Haber: Akif DOĞAN -Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ