Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Sarımsak Festivali Sanatçıları anketle belirlenecek

Sarımsak Festivali Sanatçıları anketle belirlenecek
  • 17.05.2019
  • 1.303 kez okundu

Sarımsak Festivali Sanatçıları anketle belirlenecek

Taşköprü Belediyesi bu yıl 15-18 Ağustos tarihlerinde 33.’sünü düzenleyeceği Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’nde sahne alacak sanatçılar için anket düzenledi.

Vatandaşların sosyal medya üzerinden 3 sanatçı yazarak katıldıkları anket çalışması 17 Mayıs Cuma günü mesai bitiminde sona erecek.

Yerel basının sosyal medya adresleri ve Taşköprü Belediyesi sosyal medya adreslerinin yanı sıra internet sayfasında halkın tercihine sunulan ankette, vatandaşlar istedikleri sanatçıları yazabilecek. Yapılan açıklamada Anketin bitiş tarihi ise 17 Mayıs Cuma günü (bugün) mesai bitiminde sona erecek.

Anket ile ilgili olarak açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, her bir vatandaşımızın düşünce ve isteği bizim için oldukça önemli, bu nedenle vatandaşlarımızın kendi istedikleri sanatçıları belirterek oy kullanabileceğini şekilde festivale gelecek sanatçıları anketle belirleyeceğiz. Ünlü sanatçıların yanı sıra Kastamonu yerel sanatçılarına da destek olmak amacıyla festivalimizde yer vereceğiz. 33.’sünü düzenleyeceğimiz Sarımsak Festivali’nin içeriğini zenginleştirmeye yönelik çalışmalarımız da aralıksız sürüyor” dedi.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ