Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Tiyatro sanatçısı Cihan Ünal’ın evi hotel oluyor

Tiyatro sanatçısı Cihan Ünal’ın evi hotel oluyor
  • 14.08.2019
  • 2.243 kez okundu

Tiyatro sanatçısı Cihan Ünal’ın evi hotel oluyor

 

 

 

Cihan Ünal’ın Taşköprü’deki evini hotelyapmaya karar veren iş adamı Remzi Başbuğ; “Ünlü sanatçımız Cihan Ünal’ın evini dekore ediyoruz. Bir odası Cihan abinin odası olacak. Onun filmlerini, afişlerini koyacağız. Dünyaya gözünü açtığı bu evde biz de onun başarılı yönlerini ortaya çıkaracağız. Bu fırsatı bize verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Başbuğ şöyle devam etti: “Taşköprü ilçesini dünyaya tanıtma fırsatımız olacak ve misafir çekeceğiz. Bunun yanı sıra ünlü sanatçımızın filmleriyle büyüyen hayranlarını bu hotelde ağırlayacağız. Sürpriz dolu günler yaşatacağımız misafirlerimize hediyelerle karşılıyacağız. Hatta Cihan beyle görüşmesini sağlayacağız. Cihan Beyin de ‘Taşköprü ilçemize faydalı işler yapacaksanız, Taşköprü dünyaya açılacaksa ben her konuda yanınızdayım’ demesi bizi tek noktada, Taşköprü sevdasında buluşturdu. Taşköprü’ye harika bir hotel yapacağız. Dışarıdan gelen misafirlerimizi yöresel yemeklerimizle tanıştıracağız. Sevdiklerine hediye olarak Taşköprü ürünlerinden almadan dönmeyecekler. Taşköprü halkına, esnafına da fayda sağlamış olacak. Böylelikle yatırımcı iş adamlarının da ilgisini ilçemize çekmiş olacağız” dedi.

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Cihan Ünal’ın yetiştiği bu güzel yerin hotel olmasının ilçeye bereket ve güzellikler getireceğini, ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ