Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Kastamonu Tanıtım Günlerinde insan seli

Kastamonu Tanıtım Günlerinde insan seli
  • 24.09.2019
  • 652 kez okundu

Akın akın geldiler

Kastamonu Tanıtım Günlerinde insan seli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Maltepe Sahili’nde bir milyon metrekare alan üzerinde düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri, 21 Eylül Cumartesi günü insan akınına uğradı. Ziyaretçilerin alanın büyük olmasına rağmen yer yer adım atmakta zorlanıldığı dikkatlerden kaçmadı.

22 Eylül Pazar günü saat 22.00’ye kadar devam edecek etkinliğin son günü olan pazar günü de yoğunluğun daha çok artmasını beklediklerini ifade eden Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kas-Der) Genel Başkanı Remzi Şen, “Kastamonulu hemşerilerimize, Kastamonulu dostlarımıza katılımları için teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

Protokol yoğunluğu

Maltepe Kastamonu Tanıtım Günleri’nin dördüncü günü vatandaşların yanı sıra yoğun protokol akınına da uğradı.

Ziyaretçiler arasında Mülkiye Başmüfettişi R. Muhlis Gür, Yalova Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Cumhuriyet Savcısı Yücel Köktürk ve Orhan Turidi, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Nedret Apaydın, AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan Kalender, Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi, Kastamonu  Kalkınma Vakfı Başkanı Remzi Gür, İMES Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar ile belediye meclis üyeleri yer aldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ