Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Vali Karadeniz’den Taşköprü Seka Okuluna ziyaret

Vali Karadeniz’den Taşköprü Seka Okuluna ziyaret
  • 04.12.2019
  • 640 kez okundu

Vali Karadeniz’den Taşköprü Seka Okuluna ziyaret

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Taşköprü Seka İlk ve Orta Okulu’nu ziyaret etti.
Ziyarette Samsun’un Çarşamba ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Yıldız Ragbi Türkiye Şampiyonası’nda birinci olan öğrencileri okullarında ziyaret eden Vali Karadeniz, Taşköprü Kaymakamı İbrahim Çenet, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yasin Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kapucuoğlu, Okul Müdürü Hüseyin Ergin, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.
Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, “Geçen yıl Ragbi’de göstermiş olduğunuz başarı dolayısıyla bu okulu ve sizleri ziyaret edeceğime söz vermiştim. Sizlerin Valiliğe yaptığınız ziyaret dolayısıyla vermiş olduğum bir sözdü ve o sözü bugün burada gerçekleştiriyoruz. Geçen seneki başarınız hepimize ilginç geldi doğrusu. Çünkü, Ragbi Dünyada çok bilinen bir spor belki ama ülkemizde bilinen bir spor dalı değil. Böyle bir alanda öğretmenlerinizin ve idarecilerinizin teşvikiyle iyi bir çalışma göstererek elde ettiğiniz başarıdan dolayı hepinizi tekrar tebrik ediyorum. Derslerimizi de aksatmayalım ve çok iyi çalışalım” dedi.
Vali Karadeniz, başarılarından dolayı öğrenciler başta olmak üzere beden öğretmeni Sercan Hükümen’e, okul idaresine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederek hediyeler takdim etti.

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ