Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Şekerbank’tan “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı

Şekerbank’tan “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı
  • 10.12.2019
  • 334 kez okundu

Şekerbank’tan “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı

 

Anadolu Bankacılığı misyonu doğrultusunda üretimi destekleyen Şekerbank, Taşköprü Ticaret Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı.

Taşköprü Ticaret Odası ile Şekerbank Taşköprü Şubesi arasındaki protokol, Şekerbank Taşköprü Şube Müdürü Turgay Düzgün ile Taşköprü Ticaret Odası Başkanı Murat Balcıoğlu arasında Taşköprü Ticaret Odası’nda düzenlenen törenle imzalandı.

Esnafa 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir taksit ödemeli vade avantajı

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli “Fiks POS” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep “açık” kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Taşköprü Şube Müdürü Turgay Düzgün, “Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Düzgün, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü artıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

 

 

Haber: Hamza Sefa YILMAZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ