Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

Taşköprü “Sporda” birlik oldu

Taşköprü “Sporda” birlik oldu
  • 10.12.2019
  • 591 kez okundu

Taşköprü “Sporda” birlik oldu

Taşköprü Kaymakamı İbrahim Çenet önderliğinde veteranlar futbol müsabakaları başladı. Bu kapsamda ilçe protokolü, kamu kurum çalışanları, eski futbolcular ve esnaflardan oluşan takım oyuncuları Taşköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sentetik antrenman sahasında düzenli olarak spor etkinliği yapıyor.

İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet’in de bizzat oynadığı futbol maçları zevkli ve heyecan dolu müsabakalara sahne oluyor. İlçe Kaymakamı Çenet, amaçlarının ilçe gençlerinin ve halkın spora teşvik edilmesi, spor kulüplerine moral ve motivasyon sağlamanın yanında başarıya giden yolun “Birlik ve Beraberlikten” geçtiğinin altını çizmek olduğunu ifade etti. Bu tür etkinliklerin sadece futbolla sınırlı kalmayacağını modern tesislere sahip olan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tesislerinde voleybol ve yüzme branşlarında da özellikle spordan uzak kalan kesimlerin sporla buluşmalarının önemli olduğunu vurguladı.

Veteran takım oyuncularından Taşköprüspor Kulüp Başkanı ve Taşköprüspor eski futbolcusu olan Aydın Ekinci ise bu etkinlikler sayesinde Taşköprüspor’da birlik ve beraberlik sağlandığını şampiyonluğa koşan Taşköprüsporumuzu olumlu etkilediğini söyledi. Ekinci, başta İlçe Kaymakamı İbrahim çenet olmak üzere tüm faaliyetlerimizde bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Abdullah Çatal’a ve tüm belediye çalışanlarına, kamu kurum amirlerine ve çalışanlarına, esnaf arkadaşlarımıza ve Taşköprüsporumuza uzun yıllar emek vermiş olan eski yönetici ve futbolcularımıza Taşköprüspor yönetimi adına teşekkür ederim” dedi.

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ