Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Lider Sporlu Gençler Kick Boks’ta İlimizi Temsil Edecek

Lider Sporlu Gençler Kick Boks’ta İlimizi Temsil Edecek
  • 17.01.2020
  • 187 kez okundu

Lider Sporlu Gençler Kick Boks’ta İlimizi Temsil Edecek

Taşköprü ilçemizde faaliyet gösteren Taşköprü Lider Spor Kulübü,antrenör Abdullah Kuşçu liderliğinde 11-19 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na katılacak.

Taşköprü Lider Spor Kulübü ilçemizi ve ilimizi temsilen Muammer Çelik, Kübra Korkmazer,Şehri Yavuz ve Nalan Neslihan Yılmaz ile katılacak.Antrenör Kuşcu yaptığı açıklamada; “Taşköprü Lider Spor Kulübü olarak 2005 yılından butarafa Taşköprü’deki gençlerimize hizmet vermekteyiz. Amacımız Taşköprü’deki çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan, teknoloji bağımlılığından uzak kalmaları fiziksel ve ruhsal olarak gelişimlerini sağlayıp topluma kazandırmak en büyük arzumuzdur” dedi.

Kuşcu ayrıca,“Başka bir hedefimizde gençlerimizin önünü açabilmek ve onların en iyi yere gelmelerini sağlamak için ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarıya ulaşmalarını sağlamak, ayyıldızlı bayrağımızı göndere çektirmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda devlet büyüklerimizden,iş adamlarımızdan gençlerimize yardımcı olmalarını ve sahip çıkmalarını istiyoruz” diye ekledi.

Haber: Cemil ÖZCAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ