Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Taşköprü Kızılay’ın Butik Mağazası’nı Vali Karadeniz Açtı

Taşköprü Kızılay’ın Butik Mağazası’nı Vali Karadeniz Açtı
  • 17.01.2020
  • 346 kez okundu

Taşköprü Kızılay’ın Butik Mağazası’nı Vali Karadeniz Açtı

Taşköprü ilçemizde 6-18 yaş arası ihtiyaç sahibi öğrencilerin, yıl boyunca giyinme ihtiyaçlarını karşılamak üzere Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Taşköprü Kızılay Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Kızılay Butik Mağazası açılışı Valimiz Yaşar Karadeniz’in katılımı ile Taşköprü Sevim Tokatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Programa ayrıca Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Koç, Taşköprü Kaymakamı İbrahim Çenet, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Harun Yalçın, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, Türk Kızılay Kastamonu Şube Başkanı Av. Akif Güzel ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Türk Kızılay Taşköprü Temsilcisi Hüseyin Güven, Türk Kızılay Kastamonu Kadın Kolları ve öğrenciler katıldı.

Kurum olarak yapılan çalışma ve faaliyetleri hakkında Türk Kızılay Taşköprü Temsilcisi Hüseyin Seven’den detaylı bilgi alan Vali Karadeniz çeşitli istişarelerde bulunarak,  çalışan tüm personele çalışmalarında başarılar diledi ve daha sonra protokol ile birlikte açılışı yapılan butik mağazası gezildi.

Yetkililerden alınan bilgiye göre; Okuldaki öğretmen ve öğrencilerle işletilecek mağazada, öğrencilerin toplum hizmeti görevlerini yapmaları, yardımlaşma, paylaşma ve cömertlik duygularının ön plana çıkarılmasını sağlamak amaçlanmaktadır ayrıca proje kapsamında faaliyet gösterecek butik mağazaya gelen öğrenciler, herhangi bir ücret ödemeden, yaşlarına ve bedenlerine uygun kıyafetler alabilecek.

 

Haber: Okan SUBUTAY

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ