Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

Taşköprü MHP Yönetimi, Telekonferans Sistemi ile toplandı

Taşköprü MHP Yönetimi, Telekonferans Sistemi ile toplandı
  • 08.05.2020
  • 437 kez okundu

Taşköprü MHP Yönetimi, Telekonferans Sistemi ile toplandı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü İlçe Yönetimi olağan Yönetim Kurulu Toplantısını telekonferans sistemi ile gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı av. Mustafa Arabacı başkanlığında gerçekleşen toplantının ardından şu açıklama yapıldı:

‘’Telekonferans yoluyla yapmış olduğumuz bu akşamki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar bağlamında:
1. Korona virüsü ile mücadelede mesai mefhumu gözetmeden çalışan İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Çenet ve Vefa Grubuna, Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Çatal ve Belediye Personeline, Emniyet ve Jandarma Teşkilatına, tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımızı sunuyor, teşekkür ediyoruz.
2. Çok değerli Taşköprü halkına alınan kararlara, yasaklara ve tedbirlere gösterdikleri duyarlılık nedeniyle teşekkür ediyoruz.
3. Virüsle mücadelede kesin başarı için bu güne kadar gösterilen duyarlılığın biraz daha devam edilmesinin elde edilen kazanımların kaybedilmemesi düşüncesi ile “Evde kal Taşköprüm” diyerek ve sosyal mesafeye dikkat edilmesinin önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor ve bu hususa dikkat edilmesini rica ediyoruz.
4. MHP Taşköprü İlçe Başkanlığı olarak bu konuda büyük bir duyarlıĺıkla bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevleri yapmaya hazır olduğumuzu değerli hemşehrilerimizin bilgisine sunuyor, hayırlı Ramazanlar diliyoruz.’’

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ