Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile “Haftalık Burç Analiziniz”

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile “Haftalık Burç Analiziniz”
  • 11.12.2020
  • 284 kez okundu

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile

“Haftalık Burç Analiziniz”

 

14 Aralık Yay Burcunda Güneş Tutulması

Bu yılın son tutulması yay burcunda gerçekleşiyor.14 Aralık’ta yay burcunda güneş tutulması meydana gelecek. Hayata, inançlarımıza karşı bakış açılarımızı gözden geçirebileceğimiz bir dönem. Eski gündemler tekrar hayatımıza gelse dahi artık bir tamamlanma enerjisi içindeyiz. Öyleyse niyet ediyorum bu güneş tutulması ülkemize ve dünyaya sağlık, neşe, mutluluk getirsin.

Yükselen Burcunuza Göre Güneş Tutulması Etkileri…

 

KOÇ BURCU: Güneş tutulması eğitim ve yurtdışı konularında yeni gündemler yaratabilir. Bu konularda şans sizden yana. İş alanında kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU: Güneş tutulması borçlar, krediler alanında yeni gündemler yaratabilir. Partnerinizle ilişkilerinizde ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

İKİZLER BURCU: Güneş tutulması ile eş ve ortaklıklar alanında yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Destek almanız mümkün.

YENGEÇ BURCU: Güneş tutulması sağlık ve iş alanınızda yeni gündemler ortaya çıkabilir. Günlük rutinleriniz değişebilir.

ASLAN BURCU: Güneş tutulması şans evinizde yeni gündemler ortaya çıkabilir. Yeni ilişkiler, yeni başlangıçlar konusunda şanslı olduğunuz bir dönem.

BAŞAK BURCU: Güneş tutulması evinizde yeni gündemler yaratabilir. Ev alım-satımı, taşınma konusunda harekete geçebileceğiniz bir dönem.

TERAZİ BURCU: Güneş tutulması kardeşler ve yakın çevrenizde yeni gündemler oluşturabilir. Eğitim, iletişim konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

AKREP BURCU: Güneş tutulması ile maddi kaynaklarınızda yeni gündemler, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Aileniz ve eşinizden destek almanız mümkün.

YAY BURCU: Güneş tutulması kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fiziksel değişimler yapabileceğiniz bir dönem.

OĞLAK BURCU: Güneş tutulması sizden saklanan sırları ortaya çıkabilir. Sağlık konularına dikkat etmeniz gereken bir dönem. Ailenizden destek görmeniz mümkün.

KOVA BURCU: Güneş tutulması sosyal çevrenizde yeni gündemler, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Eşiniz ve ortağınızla olan fırsatları değerlendirmelisiniz.

BALIK BURCU: Güneş tutulması işiniz ve kariyer alanında yeni gündemler oluşturabilir. Otorite olan kişilerle tartışmamaya dikkat etmelisiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ