Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile “Haftalık Burç Analiziniz”

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile  “Haftalık Burç Analiziniz”
  • 18.12.2020
  • 366 kez okundu

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile

“Haftalık Burç Analiziniz”


2020 yılının artık bitmesine az kaldı. Bu hafta astrolojik olarak en önemli olay 800 yıldan sonra Satürn ve Jüpiter kova burcunda kavuşumda olacaklar. Kova burcunda olması bize büyük teknolojik sıçramalar yaşatacağını gösteriyor. Yeni bir başlangıç yapacağımız zamanlara geldik.

Yükselen Burcunuza Göre Satürn-Jüpiter Kavuşumunun Etkileri;

KOÇ BURCU: Kariyer ve ev alanında çok yoruldunuz son yıllarda. Artık bu kavuşum sosyal çevrenizde olacak. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Size faydalı olanlar kalacak. Olmayanlar hayatınızdan çıkacak.

BOĞA BURCU: Değişime ne kadar zorlansanız da bu süreçte hazırlandınız. Bu kavuşumla birlikte kariyer ve ev alanınızda yeni gelişmeler olabilir. Sektör değiştirme durumları olabilir. Yeteneklerinizi, kapasitelerinizi keşfetme zamanı.

İKİZLER BURCU: Bu kavuşum eğitim alanınızda gerçekleşecek. Sağlam adımlar atmak için bu dönem kendine yatırım yapmalısınız Sıkılabilirsiniz ama sabredip devam ederseniz hediyelerini alacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Bu kavuşum size değişim dönüşüm getirecek. Artık size iyi gelmeyen enerjileri bırakma zamanı. Borçlar, krediler ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir dönem. Ani harcamalardan kaçınmalısınız.

ASLAN BURCU: Bu kavuşum size ilişkiler alanında değişimler, dönüşümler getirebilir. İlişkinizde bütün sorumlulukları aldıysanız size ödüller gelebilir. Hukuksal durumlara girmemeye özen göstermelisiniz. Fiziksel olarak görünür değişimler yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Bu kavuşum günlük rutinlerinizde yapılanma getirebilir. Sağlık konusunda rutin konuları aksatmamaya önem vermelisiniz.

TERAZİ BURCU: Bu kavuşum size ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar getirebilir. İlişkiler alanında sorumluluk aldığınızda bunun ödüllerini alacaksınız. Hobilerini iş edinmek isteyenler için güzel zaman.

AKREP BURCU: Bu kavuşum aile evinizde ve kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda sorumluluk almanız gerekecek. Sorumluluklarınızı aldığınızda size ödülleri olacaktır.

YAY BURCU: Bu kavuşum iletişim alanınızda gerçekleşiyor. Bıraktığınız eğitim konuları tekrar gündeme gelebilir. İletişim ile ilgili sorunları aşmanız gerekebilir.

OĞLAK BURCU: Bu kavuşum para alanınızda gerçekleşiyor. Maddi sorumluluklar almanız gereken zaman. Paranıza ve kredi, borç konularına dikkat etmeniz gerekir.

KOVA BURCU: Bu kavuşum kendi kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Bedensel olarak spora başlayabileceğiniz bir zaman. İlişkilerin evliliğe gidebileceği bir dönem olabilir.

BALIK BURCU: Bu kavuşum içsel olarak dönüşüm yaşayabileceğiniz bir dönem. Yarım kalan işlerinizi tamamlama zamanı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ