Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

“Haftalık Burç Analiziniz”

“Haftalık Burç Analiziniz”
  • 08.01.2021
  • 74 kez okundu

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile

2021 yılında öncelikle herkese sağlık, neşe, mutluluk diliyorum. Hayallerimizin bile ötesinde bir yıl olsun.

Yükselen Burcunuza Göre 2021 yılı Genel Etkiler;

Koç Burcu: Parasal konularla ilgili önemli bir yıla giriyorsunuz. Son bir yıldır bunaldınız. Kazançlar konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Kalıcı başarılar elde etmeniz olası. İdeallerinize ulaşmak için sistem sizi destekliyor.

Boğa Burcu: Toplumsal alanda kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir yıl. Kariyer hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Parasal konularda destekleneceğiniz bir yıl. İlişkiler alanında biraz çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu: Değişim konularında desteklendiğiniz bir yıl. Eğitim, seyahatler konularında gündemleriniz olabilir. Taşınma gündeme gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkiler evliliğe gitme olasılığı yüksek.

Yengeç Burcu: Sorumluluklarınızın artacağı bir döneme giriyorsunuz. Değişim dönüşüm konularının gündemde olacağı bir yıl. Eş ve ortaklarla ilgili durumlar ön plana çıkabilir.

Aslan Burcu: İkili ilişkilerde, yakın çevre konularının gündemde olacağı bir yıl. Yeni bir ilişkiye başlama gündemi olabilir. Kazançlarınızda artışlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu: İş ortamınızda değişimler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda istikrarlı büyüme söz konusu. İlişkiler konusunda çelişkiler yaşamanız olası.

Terazi Burcu: İlişkiler konularında yeni gündemler yaşayabilirsiniz. Yatırımlarla ilgili destekleyici bir yıl. Çok büyük riskler almadan ilerlemelisiniz bu yıl.

Akrep Burcu: Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir yıl. Taşınma konuları gündemde olabilir. Ev, aile konuları gündeminiz olabilir.

Yay Burcu: Yeni insanlarla tanışacağınız bir yıla giriyorsunuz. Yazılı, sözlü iletişim konularında daha dikkatli olmalısınız. Maddi konularda emin adımlarla ilerlemelisiniz.

Oğlak Burcu: Para kazanma konuları gündeminizde olabilir. Yakın çevre ile ilişkilerinizde güzel gelişmeler olabilir. Yeni teklifler, yeni başlangıçlar konusunda oldukça şanslı bir yıl.

Kova Burcu: Değişim sizin için ön planda olacak bu yıl. Yetenekleriniz konusunda adım attığınızda destekleneceğiniz bir zaman.

Balık Burcu: Parasal konular alım-satım konularında desteklenebileceğiniz bir yıl. Değişim bu yıl gündeminiz.

Astrolog Canan Bilgili ÖZATEŞ

İnstagram @sifabakani E-posta sifabakani@gmail.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ