Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

CHP’nin aday adayı aday gibi çalışıyor

CHP’nin aday adayı aday gibi çalışıyor
  • 13.09.2014
  • 1.650 kez okundu

CHP’nin aday adayı aday gibi çalışıyor

 

Taşköprü’de ilk olarak Belediye Başkan Aday Adaylığını 30 Ağustos 2013 günü açıklayan, Raşit Tülü, sonrasında Bahçelievler Mahallesi’nde Apartman dairesi satın alarak kesin yerleşimini de tescillemiş oldu.

CHP Ümraniye Belediye Meclis üyeleri Murat Mehmet Uğurlu (Gurup sözcüsü-İmar komisyonu üyesi, İnşaat mühendisi) Haydar Karakuş, (Plan–Bütçe Komisyonu üyesi ve mali müşavir) ve Mustafa Aydın, CHP Taşköprü Belediye Başkan Aday Adayı olan arkadaşları Raşit Tülü’ye destek için Taşköprü ilçemize gelerek birlikte çeşitli çalışmalara imza attılar. CHP Taşköprü Belediye Başkan Aday Adayı Raşit Tülü ve Belediye Meclis üyesi arkadaşları, Taşköprü CHP İlçe Başkanı Ahmet Kesimi’in rehberliğinde çeşitli inceleme ve değerlendirme gezisi yaptılar.

Grup Sözcüsü Murat Mehmet Uğurlu, yaptığı açıklamada, halkın çok misafirperver ve candan davrandığını, Taşköprü’nün coğrafyasının kentleşmeye çok elverişli ve yenileşmeye açık olduğunu belirtti. Uğurlu ayrıca yanıbaşında kazıları devam eden antik kentin açığa çıktıkça, Taşköprü’nün temel ihtiyaçlarının artacağına, plan ve projelerin buna göre tasarlanmasının zorunluluğuna vurgu yaptı.

Uğurlu son olarak Taşköprü’yü çok beğendiklerini ve destek ziyaretlerini sıklıkla ve daha kalabalık olarak devam ettireceklerini söyledi.

Belediye Başkan Aday Adayı Raşit Tülü’de; meclis üyesi arkadaşlarının Taşköprü’yü ziyaret etmelerinin ve kendisine destek sunmalarından çok mutlu olduğunu ve gücüne güç kattığını ifade etti.

Taşköprü CHP İlçe Başkanı Ahmet Kesim’de, CHP Ümraniye Meclis Gurubu’nu Taşköprü’de misafir etmekten memnun kaldıklarını ve her zaman beklediklerini, aralarında görmek istediklerini söyledi.

 

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ