Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

Sazlı sözlü kaynaşma programı

Sazlı sözlü kaynaşma programı
  • 13.09.2014
  • 1.494 kez okundu

 

Taşköprü MYO’da sazlı sözlü kaynaşma programı

 

Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından okula başlayan yeni öğrenciler için kaynaşma programı düzenlendi.

Programa katılan Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz ve Belediye Başkanı Hüseyin Arslan öğrenciler tarafaından ayakta alkışlandı.

Düzenlenen kaynaşma programında konuşan Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, “Bizler her zaman öğrencilerimizin yanında olma devam edeceğiz. Her probleminizde bizlere gelebilirsiniz” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da “Sizler bizim misafirimizsiniz. Birçoğunuzun anne ve babalarıyla bile tanıştık. Okulunuzun eksikleri olduğunu biliyorum. Bu eksiklerin tamamlanması için çalışmaya devam ediyoruz. Her probleminizde elimizden geleni yapacağız” şeklin ekonuştu.

Kutlama pastasını da kesen Kaymakam Yılmaz ve Belediye Başkanı Arslan, öğrenciler ile birlikte kesti.

Belediye Başkanı Hüseyin Arslan daha sonra çalan müzikle sahnede oynayan öğrencilerin ısrarı üzerine piste çıkarak öğrencilere bir süre eşlik etti.

Kaynaşma programına Taşköprü MYO Genel Sekreteri Vural Arslan, Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, Taşköprü Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Sekreteri Mustafa Çelik ve üniversite öğretim görevlileri de katıldı. Programa Özannem Lokantası ve Öykü Pastanesi sponsorluk etti. MYO öğrencileri programı düzenlemekte kendilerinden hertürlü deteği esirgemeyen Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ile Özannem Lokantası ve Öykü Pastanesi yetkililerine teşekkür ettiler.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ