Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,41 / Satış: 8,44
€ EURO → Alış: 10,00 / Satış: 10,04

Tülü çalışmalarını tam gaz sürdüryor

Tülü çalışmalarını tam gaz sürdüryor
  • 13.09.2014
  • 1.519 kez okundu

Tülü: “Taşköprü halkı, partilerin ve adayların bir adım önünde”

Adaylığı geçtiğimiz aylarda açıklanan CHP Taşköprü Belediye Başkan adayı Raşit Tülü, 30 Mart Mahalli seçimleri öncesi İlçe başkanı Ahmet Kesim ile birlikte çalışmalarını tempolu bir şekilde sürdürüyor.

Yeni yıl kutlamaları kapsamında esnaflarla ve vatandaşlarla tanışma ve nezaket ziyaretinde bulunan Tülü, vatandaşlara yeni yıl takvimi ve projelerini içeren el broşürünü dağıttı.

Esnaf ve işyerlerini tempolu bir şekilde ziyaret eden Tülü, ayrıca ilçemiz Salı pazarında seçim çalışmalarını sürdürerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnafa ve vatandaşlara CHP İlçe Başkanı Ahmet Kesim ile birlikte yeni yıl takvimi dağıtan Tülü’ye vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Özellikle bayanlar Tülü’ye çalışmalarında başarılar dileyerek dağıttığı takvimden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Sürdürdüğü çalışmalar sırasında vatandaşların görüş, öneri, düşünce ve sorunlarını dinleyen Tülü, tüm vatandaşları dinleyip sorunlarına çözüm yolları ve önerileri üretmeye çalıştıklarını ve bunlar için notlar aldıklarını bunları değerlendirip mutlaka dikkate alacaklarını belirtti.

Temasları sırasında Taşköprü halkının kendilerine karşı çok nazik ve içten davrandıklarını belirten Tülü, Taşköprü halkının tarihsel bir kentin verimli bir coğrafyanın doğa harikası bir bölgenin insanı olması sebebiyle ufukları geniş, vizyon sahibi ve çok bilinçli olduklarını gözlemlediğini söyledi.

Taşköprülüleri Taşköprülülerle birlikte yöneteceklerinin altını çizen Tülü, Taşköprü halkının partilerin ve adayların bir adım önünde olduğunu vurguladı.

CHP İlçe Başkanı Ahmet Kesim ise mahalli seçimler nedeniyle adayları Raşit Tülü ile gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini ve seçim çalışmalarına Taşköprü’de ilk başlayan parti olmaları nedeniyle bunun avantajını Taşköprü’de gördüklerini ve bunun seçimlere de yansıyacağına inandığını dile getirdi.

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ