Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 16,78 / Satış: 16,85
€ EURO → Alış: 17,52 / Satış: 17,59

Taşköprü Birleşik Dernek Federasyonu’ndan kahvaltı programı

Taşköprü Birleşik Dernek Federasyonu’ndan kahvaltı programı
  • 08.11.2014
  • 23.082 kez okundu

Taşköprü Birleşik Dernek Federasyonu’ndan kahvaltı programı

Taşköprü Federasyonu’nun geçtiğimiz Pazar günü düzenlediği kahvaltıya katılım muhteşemdi. Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Ak Parti Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever, Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Umur, Kas-Der Eski Genel Başkanı Hayri Aygün, CHP eski il başkanı Muhittin Tığlı, Kas-Der Teşkilat Başkanı Fikri Aytekin, Bağcılar Kas-Der Şube Başkanı Mahir Karakaş, Güngören Kas-Der Şube Başkanı Murat Kabaoğlu, İstanbul servisçiler oda başkan vekili Ahmet Özsoy, Kas-Der Bakırköy Şube Başkanı Tahsin Özkeskin, Taşköprü Dernek Başkanı Ertuğrul Köse, Bahçelievler Taşköprü ve Çevre Köyleri Dernek Başkanı Halil Korkmaz, Arslanlı Köyü Dernek Başkanı Halim Özge, İmamoğlu Köyü Dernek Başkanı Hüsnü Özkan, Dağböleren ve Bekirli köyü dernek başkanı Hüseyin Öztürk, Derekarağaç Köyü Dernek Başkanı Fazlı Mercan, Karadede Köyü Dernek Başkanı Ömer Akduman, Kasead Başkan Yardımcıları Cemal Şenol, Erol Şahin, Koçanlı Dernek Başkanı Osman Sarıkaya, Güney Kalınkise Dernek Başkanı Ekrem Uygun, Kuzkalınkise Dernek Başkanı Recep Kaya, Ömerli Köyü Dernek Başkanı Ergün Aydın, Hanönü Dernek Başkanı Hüseyin Gündoğdu, Küre Federasyon Başkan Yardımcısı Salim Demirci, sanatçılarımızdan Ahmet Ayverdi, Küreli Kızlar, Orhan Canayakın, Metin Çay, davulçu Yüksel Akgün ve ekibi, muhtarlarımızdan Tozkoparan Mahallesi Muhtarı Selahattin Çaylan, Haznedar Mahallesi Muhtarı Özcan Akkoyun, Güven Mahallesi Muhtarı Aliş Çolak, meclis üyelerimizden Emel Tığlı, İzzet Açıksöz, Abdulkadir Bey, Süleyman Güneş, İş-Kur Beyoğlu Şube Müdürü Cihan Kapucu, Taşköprülü esnaflarımızdan Mustafa Balcıoğlu, Hasan Çelik, Ertuğrul Çakaloğlu, Ahmet Erçalık, Bakırköy Akıl Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Emin Aktaş, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse, Cemil Şahin, Mehmet Şirin, Kenan Gültürk, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, Taşköprü Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Gül, işadamlarımız ve bürokratlarımızdan Saim Kaya, Erdoğan Soydan, Şaban Bekiroğlu, Remzi Şen, Selahaddin Mildan, Orhan Orfa, Necati Gezer ve kalabalık hemşerilerimiz katıldı.

Açılış konuşmasında federasyon başkanı Adem Bilgin gelen konuklara teşekkürle başlamıştır. Daha sonra birlik beraberlik manasında Taşköprülülerin birbirlerine sahip çıkması noktasında iyi olduklarını çok azda olsa nifak olsa bile diğer hemşeri guruplarına göre daha iyi olduklarını ifade etmiştir.

Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya kahvaltının mükemmel olduğunu beraberlik böyle bir şey demek ki demiş ve katılımcılara teşekkür etmiştir. Ak Parti Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever’de Güngören’de Taşköprülülerle iyi dost olduklarını ve kendilerine sahip çıktıklarını belirtip teşekkür etmiştir.

Bağcılar Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk Taşköprülülerle ve Kastamonulularla beraberliklerinin hiç bozulmadığını ve memnun olduklarını belirtmişlerdir.

CHP eski il başkanı Muhittin Tığlı derneklerin devamlı içinde olduğunu her Taşköprü ve Kastamonu’nun dertleri benim derdim felsefesiyle hareket ettiğini bundan sonrada hemşerilerinin devamlı yanında olacağını söylemiştir.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da bu güzel mekan (Saraybosna Parkı Bağcılar Öğretmenevi) işletmecisi Mahir Karakaş’a hayırlı olsun dilekleri ile sözüne başladı.  Arslan daha sonra Taşköprülülerin böyle bir birlikteliklerinin olmasını sağlayan federasyon başkanı Adem Bilgin’e teşekkür ederek “Gurbetteki hemşerilerinin mağdur olmadığını görmek güzel şeydir. Sizler beraberliğinizi koruduğunuz müddetçe önünüzde maddi ve manevi siyasi engel kalmayacaktır. İnanın her zaman yanınızda olacağım. Taşköprü’ye geldiğiniz zaman kapım size açıktır” dedi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Taşköprü kardeş ilçemiz ben övgü anlamında Taşköprülülere ne desem azdır. Kardeşiz kardeşliğimiz daim olsun diyerek sözlerini bitirdi.

Kapanış konuşmasında federasyon başkanı Adem Bilgin kalabalık karşısında heyecanlandığını belirterek saygı ve sevgilerini sunarak teşekkür etti.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ