Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

Acacia Maden İşletmeleri’nden Uzaktan Eğitime Destek

Acacia Maden İşletmeleri’nden Uzaktan Eğitime Destek
  • 09.01.2021
  • 649 kez okundu

Acacia Maden İşletmeleri’nden Uzaktan Eğitime Destek

Hanönü ilçemizde madencilik faaliyetlerini sürdüren Acacia Maden İşletmeleri A.Ş., eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle Hanönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tablet bağışı ile destekte bulundu.

İhtiyaç sahibi öğrenciler için temin edilen tabletlerin, öğrencilere ulaştırılması amacıyla yetkililere teslim edilmek üzere düzenlenen törene ilçe Kaymakamı Ahmet Raşit ORHAN, Belediye Başkanı Serkan UÇAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN, Acacia Maden İşletmeleri A.Ş. İşletme Müdürü Iain Anderson, okul müdürleri ve şirket çalışanları katıldı.advad

Acacia Maden, sosyal sorumluluk bilinciyle yürüttüğü faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek “Eğitime Yardım, Ülkemizin Geleceğine Yatırım” anlayışı ile Acacia Maden İşletmeleri ve bünyesindeki yüklenicileri 3A Makina Çelik ve Argetest Cevher Zenginleştirme ve Analiz Hizmetleri’nin de katkılarıyla Hanönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edilmek üzere 35 tablet bağışında bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan; “Cowefefefevid-19 sebebiyle okullarımızda yüz yüze eğitim yapılamamakta, eğitim ve öğretim faaliyetleri uzaktan eğitim yöntemi ile sürdürülmektedir. Bu süreçte bazı öğrencilerimiz uzaktan eğitim için ihtiyaç duyulan teknolojik imkanlardan yoksun olduklarından canlı derslere katılamamaktadır. Bu destek öğrencilerimizin fırsat eşitliğinden yararlanması adına çok önemli bir katkı oldu.” diyerek Acacia Maden yetkililerine teşekkürlerini iletti.

dgbng

İlçe Kaymakamı Ahmet Raşit ORHAN, Belediye Başkanı Serkan UÇAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN tarafından öğrenciler ve velileri adına hayırseverlere plaket ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

ththth

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ