Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,58
€ EURO → Alış: 10,36 / Satış: 10,40

“Haftalık Burç Analiziniz”

“Haftalık Burç Analiziniz”
  • 04.06.2021
  • 102 kez okundu

Astrolog Canan Bilgili Özateş ile

“Haftalık Burç Analiziniz”

 

4 Haziran-11 Haziran Yükselen Burcunuza Göre Etkileri…

Koç Burcu: Manipülasyonlara dikkat etmeniz bir dönem çevreniz tarafından. Kendi içinize dönüp bir durum değerlendirmesi yapmak ve farklı bir bakış açısıyla bakmak size iyi gelecektir.

Boğa Burcu: Yeni fırsatlar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde karşınızdaki kişi ile empati yapmak isteyeceğiniz bir dönem.

İkizler Burcu: Beklenmedik kazançlar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde içinize dönüp düşünmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Yeni ortaklıklar başlayabilir ve maddi alanda ilerleme kaydedebilirsiniz İlişkilerde nazik olmaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu: Ev ile ilgili konular gündemde olabilir. Sezgileriniz bu hafta ön planda olacak. Rüyalarınızı yazmayı unutmayın.

Başak Burcu: Yeni anlaşmalar sözleşmeler imzalamanız gündemde. Endişeleri bıraktığınız takdirde şans sizden yana olacak.

Terazi Burcu: Bu hafta bazı engelleri aşıp hedefinize odaklanabilirsiniz. Hedefinizin karşısında durmaktan vazgeçerseniz başaracaksınız.

Akrep Burcu: Hassas bir ruh halinde olabilirsiniz. Kendinize iyi gelen şeyleri bu hafta abartıp gücünüzü yeniden toplamalısınız.

Yay Burcu: Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Pes etmediğiniz müddetçe sonuçlar sizin lehinize olacaktır.

Oğlak Burcu: Öfkenizi kontrol etmeniz gereken bir zaman içindesiniz. İkili ilişkilerde karşınıza çıkan kişilerle ilgili çelişkiler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu: İlişkileriniz gündemde olabilir. Karşınızdaki kişi ile daha sıkı bağların olacağı zamanlar olabilir. Yarıda bıraktığınız eğitimleri tamamlamak için uygun vakit.

Balık Burcu: Bu hafta maddi manevi emeklerimizin karşılığını alabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiler size ilham olabilir. Kariyer konularını ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Astrolog Canan Bilgili Özateş

İnstagram @sifabakani E-posta sifabakani@gmail.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ