Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,65 / Satış: 8,69
€ EURO → Alış: 10,14 / Satış: 10,18

İş Bankası Taşköprü Şubesi ve Taşköprü Ziraat Odası protokol imzaladı

İş Bankası Taşköprü Şubesi ve Taşköprü Ziraat Odası protokol imzaladı
  • 29.07.2021
  • 345 kez okundu

İş Bankası Taşköprü Şubesi ve Taşköprü Ziraat Odası protokol imzaladı

Taşköprü ziraat odası başkanlığı ve Türkiye İş bankası Taşköprü şubesi arasında oda üyelerine indirimli faiz oranı ile yılda bir ödemeli tarım kredisi ve aidatsız imece kart ürünlerinin kefilsiz olarak kullandırılması yönünde protokol imzaladı.

Taşköprü ziraat odası başkanı Murat Çelik imza töreninde yaptığı açıklamada; “Taşköprülü çiftçilerimizin ihtiyaçları paralelinde her daim yanlarında olmak adına Türkiye İş Bankası ile bir protokol imzaladık. Yaptığımız protokol çerçevesinde değerli üyelerimizin daha avantajlı faiz oranları ile kredi kullanmaları, kefilsiz olarak Bankanın tüm kredi ürünlerinden faydalanmalarını sağlayacak olan protokolün üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Türkiye İş Bankası ile üreticilerimiz adına yapmış olduğumuz sözleşmenin üreticilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tarımsal girdilerin temin ve tedariğinde finansman ihtiyacı duyan çiftçilerimiz odamızdan peşin fiyatına vade farksız zirai girdi ürünleri olan; yem, gübre, zirai ilaç, tohum olmak üzere imece kart ile peşin fiyatına 4 ay vadeli olarak satın alabileceklerdir” dedi.

Türkiye İş Bankası Taşköprü Şube Müdürü Onur Güryıl ise imza töreninin ardından şu afdelere yer verdi; “Türkiye İş Bankası olarak uzun yıllar devam eden Tarım Sektöründe faaliyet gösteren üreticilerimize olan desteğimiz yine artarak devam ediyor. Bu doğrultuda Tarım şehri olan Taşköprü’de çiftçilerimizinde daha avantajlı koşullar ile Bankamız ürünlerinden faydalanabilmeleri adına bir süredir üzerinde çalıştığımız protokole son şekli verilerek oda üyelerinin de menfaatlerine olacak şekilde hazırlanıp bu gün son şeklini alarak imza edildi Taşköprülü üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Taşköprü Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası arasında yapılan protokol ile aidatsız İmece kart, 50 Bin TL’ye kadar tarım kredisinin kefilsiz kullandırılması hedefleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ